Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
me aktivja
  Thread Poster Shikime Replika Postimi i fundit
Ca kenge po degjoni tani? (Muzika) SuperGirl 542509 5431 ❤Bambolina❤
Sun Mar 25 2018, 11:40pm
Postoni foto ose cdo gje qe ju duket interesante ;) (I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E) WORLD 468265 1567 - Stella -
Mon Apr 21 2014, 09:34am
Shtepi...moderne! (Dekoracjon shtepijak - Ngjyra/Bojra/Pjese ndertimi) SuperGirl 266493 845 SuperGirl
Wed May 28 2014, 03:00pm
Kepucet :) (Fashion - Estetike - Glamour) sT... 247686 937 MiCoLjA
Thu Jan 23 2014, 08:45pm
Futbolli dhe ekipet me te cilin jeni tifoz (VLLAZNIA JONE) scutari82 242591 1778 shkodra
Sat Mar 02 2013, 09:41pm
Rrobat e fundit qe keni ble (Fashion - Estetike - Glamour) SuperGirl 232261 1423 OLIVE OYL
Thu Feb 05 2015, 05:08pm
♥~*Intimo*~♥ (Fashion - Estetike - Glamour) ~*Christel*~ 229926 918 ☼sunshine
Thu Apr 18 2013, 10:54pm
Ca keni hanger sot? (Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional) **Rusjane** 214712 1282 LUPEN
Wed May 04 2016, 03:29pm
~Veshje per raste speciale~ (Fashion - Estetike - Glamour) Guest2983928 204717 588 MiCoLjA
Thu Apr 18 2013, 08:25pm
Poezi (Letersia) Mir-Shkodrani 203987 686 OLIVE OYL
Tue Oct 23 2018, 10:46am
Go to page [1] 2 3 ... 305 306 307


Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2568 sec, 0.0972 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,383kB