News Item: : Muzika Popullore Shkodrane
(Category: MUZIKE)
Posted by :::ShkoderZemer
Wednesday 30 July 2008 - 05:11

Per te shkarkuar ndonje nga kenget qe ju pelqen, klikoni me butonin e djathte te mausit siper titullit te
kenges dhe zgjidhni 'Download This Song'This news item is from Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV
( http://shkodraonline.com/news.php?extend.1793 )


Render time: 0.1494 sec, 0.0503 of that for queries. DB queries: 20. Memory Usage: 1,717kB