Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Insitucione Shkoder
.:: Institucionet kryesore të qytetit ::.


Institucione shtetërore buxhetore

Institucione qëndrore Drejtësia Rendi
Prefektura Gjykata e Shkalles se Pare Prokuroria Ushtarake
Këshilli i Qarkut Gjykata e Apelit Komisariati i Policisë
Bashkia Prokuroria e Rrethit SH.I.SH.
- Prokuroria e Apelit Policia e Ndërtimit
.:: Drejtoritë në varësi të Qeverisë Qëndrore ::.

Drejtoria Arsimore Drejtoria e Punës dhe Përkrahjes Sociale
Drejtoria e Shërbimit Shëdetësor Parësor Drejtoria Rajonale e Shërbimit të Transportit Rrugor
Drejtoria e Spitalore Drejtoria e Shërbimit Pyjor
Drejtoria e Bujqësisë dhe Ushqimit Drejtoria Doganore
.:: Degë të Qeverisë Qëndrore ::.

Dega e Buxhetit Dega Ushtarake
Dega e Thesarit Dega Agjencisë Kombëtare e Privatizimit
Dega e Tatim Taksave Dega e Agjencisë Kombëtare të Mbrojtjes Mjedisit
Dega e Kontrollit të Shtetit Zyra e Rregjistrimit të Pasurive të Patundshme
Dega e Statistikës Dega Rajonale e Punësimit
.:: Institucione Shtetërore Jo-Buxhetore ::.

Filiali Albaposta Kryqi i Kuq Lokal
Filiali Albtelekom Drejtoria e Ujrave
Dega e Sigurimeve Shoqërore Drejtoria Rajonale e Hekurudhave
Dega e Sigurimeve Shëndetësore Dega e Karburantit
I N S I G Enti i Banesave
Banka Kombëtare Tregtare Dega e Sherbimit të Transportit
Banka Raiffeisen
Filiali i Bankës Shqiptare
Dhoma e Tregetisë dhe Industrisë
Radio Shkodra
Inkubatori i Biznesit
Dega e Kontrollit të Mjeteve
Matëse

.:: Institucionet Financiare ::.

Në qytetin e Shkodrës ushtron aktivitetin e saje Banka e Kursimeve, bankë shteterore qe nepermjet degeve te sajë mbulon te gjithe vendin. Gjithashtu operojne dhe kater banka private me qender ne Tirane.Keto punojne si banka universale duke ofruar sherbime te ndryshme si: ruajtje depozitash, dhenie huaje, transaksione pagesash nderkombetare, sherbime per llogari rrjedhese, veprime me çeqe etj.Ne qytetin e Shkodres operojne deget e bankave :


Banka Kombëtare Tregtare
Adresa: Rruga “ Vasil Shanto “
Tel: (022) 40 105, 44 448, 45 049.
Fax: (022) 43 056


Banka e kursimeve
Adresa: Rruga “ 13 Dhjetori “
Tel: (022) 43 764
Tel & Fax: (022) 43 171 , 43 309


Banka Arabe Shqiptare Islamike
Adresa: Rruga “ Çlirimi “
Tel: (022) 47 436
Tel & Fax: (022) 48 487


Tirana Bank
Adresa: Rruga “ 13 Dhjetori “
Tel: (022) 48 650, 48 655, 48 670.
Fax: (022) 48 615
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5504 sec, 0.0836 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,312kB