Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
10
11.2012

Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim.

:::ShkoderZemer
Nga Armando Lohja ( Creative City )- E ndjej per detyre dhe si kontribut qytetar qe tu drejtohem te gjithe banoreve te qytetit tone. Ne jemi deshmitare te disa demostrimeve te qytetareve te shumte me flamuj te ndryshem. Pjese e tyre kam qene dhe une shpeshhere. Kete kreysisht e kemi perjetuar gjate zhvillimit te kampionateve europiane apo boterore te futbollit. S`dua te zgjatem shume por desha tu tregoj te gjitheve qe une e ndjeva se eshte koha per te vendosur nja flamur shqiptar. Nuk ka rendesi se ku e vendosni ate. Vetem leshojeni nga nje parmak diku, apo ngrijeni dikur lart qe ai te valvitet ne token tone.

Komenti 6printer friendly
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2257 sec, 0.0726 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,370kB