Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
29
10.2008

Shefi i ri i OSBE-së, Christian Geostis, takim prezantues

:::ShkoderZemer
Kreu i zyrës së projekteve, bashkëpunim të ngushtë me bashkinë -GazetaMetropol - SHKODER- Shefi i ri i prezencës së OSBE-së në Shkodër, Christian Geosits, ka zhvilluar takimin e parë prezantues në bashkinë e këtij qyteti. Gjatë paradites së djeshme kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Lorenc Luka, ka pritur në një

takim përfaqësuesit e zyrës së OSBE-së në Shkodër, ku u bë dhe prezantimi me shefin i ri të zyrës së projekteve të OSBE-së Shkodër, Christian Geosits. Përveç prezantimit gjatë këtij takimi u diskutua në lidhje me bashkëpunimin aktual dhe atë që do të realizohej në ardhmen ndërmjet zyrës së projekteve të OSBE-së dhe pushtetit vendor në Shkodër. Kryetari i Bashkisë pasi i uroi mirëseardhjen shefit të ri të zyrës së projekteve të OSBE-së Shkodër, e njohu atë me situatën aktuale dhe prioritetet e bashkisë në lidhje me zhvillimet sociale dhe ndërhyrjet rrënjësore që janë bërë dhe vazhdojnë të bëhen në infrastrukturën e qytetit të Shkodrës. Nga ana e tij, kreu i zyrës së projekteve të OSCE-së falënderoi kryebashkiakun Luka për ekspozenë dhe e siguroi atë se zyra e projekteve të OSBE-së Shkodër, brenda kuadrit të mandatit të prezencës së OSBE-së në Shqipëri, do të vijojë bashkëpunimin mjaft të suksesshëm me Bashkinë e Shkodrës. Të dy bashkëbiseduesit shprehën besimin e fortë të tyre se edhe në të ardhmen, të dy institucionet do të vazhdojnë bashkëpunimin shumë të mirë mes tyre në të mirë të Bashkisë së Shkodrës dhe të qytetarëve të saj.


Komenti 0printer friendly
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2271 sec, 0.0783 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,371kB