Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'POLITIKE'

Luan Heta kryetar i ri i PS Shkoder, iken Keti Bazhdari
Saturday 17 March 2012 - 12:2447 milion leke fond i alokuar
Saturday 08 October 2011 - 13:16Shkodër, PD-së i rrjedhin 7 vota, por e fiton Qarkun
Monday 03 October 2011 - 15:01Shkodër, kostituohet me debate Këshilli i Qarkut
Saturday 01 October 2011 - 06:08
Shkodër, kostituohet me debate Këshilli i QarkutSHKODËR- Mes debateve të shumta është zhvilluar mbledhja e konstituimit të Këshillit të Qarkut Shkodër. Deputetë të Partisë Socialiste Paulin Sterkaj dhe Tom Doshi, kanë kundërshtuar propozimin e mazhorPR e LSI ne Keshillin Bashkiak te Shkodres rol konstruktiv
Tuesday 05 July 2011 - 01:05Te marten konstituohet Keshilli i ri Bashkiak i Shkodres
Saturday 02 July 2011 - 13:1817 parti ne keshillin e ri bashkiak te Shkodres
Friday 20 May 2011 - 12:03Shkoder, PS fiton dhe komunen Ana e Malit
Monday 16 May 2011 - 12:27Këshilli Bashkiak në Shkodër, PD-ja rimerr shumicën
Saturday 14 May 2011 - 05:21Zonat e përmbytura në Shkodër i japin një shuplakë me votë qeverisë.
Friday 13 May 2011 - 12:46


Go to page  1 2 3 ... 29 30 31
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3614 sec, 0.0960 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB