Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'ART KULTURE HISTORI'

Merita Smaja fituese e Çmimit "Adriana" ne Festivalin e 41 te Teatrit ne Ferizaj
Sunday 30 October 2011 - 14:43Studim shkencor per vepren e Ridvan Dibres
Sunday 30 October 2011 - 14:40Inva Mula nga Opera e Parisit tek “Marie Kraja”
Wednesday 26 October 2011 - 18:35Ibrahim Tukiqi tenori dhe njeriu me shpirt të madh!"Bishtalecat pale e pale", mi ke l'shue.
Saturday 22 October 2011 - 17:32Drama e intelektualit sipas Migjenit, Koliqit dhe Konicës
Thursday 20 October 2011 - 11:25Homazhet për aktorin, Topi: Shkollë për të rinjtë
Monday 17 October 2011 - 01:14
Panorama SHKODER- Presidenti Bamir Topi nderoi sot kujtimin e aktorit të mirënjohur e të vlerësuar prej artdashësit shqiptar, Ndrek Prela, duke marrë pjesë në homazhet e organizuara sot në mjediset e Teatrit “Migjeni”, në Shkodër. Topi ka vleresuarRapsodedt e drites
Saturday 08 October 2011 - 13:27Genc Tukiçi: Dashuria për një vajzë më çoi në Francë
Wednesday 05 October 2011 - 02:53“Anifest Rozafa 2011” ndahen çmimet për 190 filma
Monday 03 October 2011 - 15:09Këngëtarja shkodrane Elhaida Dani, merr çmimin e parë në Bullgari
Saturday 01 October 2011 - 05:59


Go to page  1 2 3 4 5 ... 43 44 45
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2512 sec, 0.0956 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB