Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'AKTUALITET'

Plagosi tre shtetas në lokal, arrestohet
Friday 21 October 2011 - 10:41Topi: Fishta do fyhej nga gjuha e Topallit; Topalli: Haxhi Qamili nuk e kupton gjuhën e Fishtës
Monday 17 October 2011 - 01:25Shkodër, 4 të plagosur në 2 aksidente
Wednesday 05 October 2011 - 02:47Vdekja e 12-vjeçarit, bashki Shkodër ofron ndihmë
Friday 30 September 2011 - 12:01
Këshilli bashkiak i Shkodrës ka vendosur dhënien e një ndihme financiare prej 300 000 lekësh të reja për familjen e 12-vjeçarit Kristian Marku, i cili humbi jetën aksidentalisht më 9 shtator në rrënojat e një ndërtimi të prishur nga Inspektoriati i NShkoder konvikti gati regjistrohen 900 studente
Sunday 25 September 2011 - 03:12Vdekja e 12 vjeçarit,procedohet pronari i ndërtesës
Saturday 10 September 2011 - 14:58
Panorama - SHKODER-Policia e Shkodres ka nisur procedimin penal ndaj pronarit te nderteses se shembur, rrenojat e se ciles i moren jeten nje 12 vjecari diten e djeshme. Permes nje deklarate per shtyp, policia benÇohen në gjyq 4 këshilltarë bashkiakë, “abuzuan me strehimin”
Saturday 09 July 2011 - 07:47Spitali i Shkodres brenda jave perfundon problemi i ilaceve
Tuesday 05 July 2011 - 01:03I riu nga Shkodra, vrasje për një “Like” në Facebook
Sunday 05 June 2011 - 16:06Shkodër, tentojnë të vrasin njëri- tjetrin policia i parandalon
Sunday 29 May 2011 - 13:04
Shkodër, tentojnë të vrasin njëri- tjetrin policia i parandalonSHKODER- Policia Shkodrës ka arritur të parandalojë një vrasje mesnatën e së shtunës, kur ka ndërhyrë në kohë në një konflikt mes dy personash në lagjen “Ahmet Haxhia”. Policia ka arrestu


Go to page  1 2 3 4 ... 50 51 52
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3146 sec, 0.0964 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB