Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'AKTUALITET'

Shkodër, plagoset një 17-vjeçar
Sunday 05 February 2012 - 15:09Shuhet mësuesi i merituar dhe publicisti Lec Zadeja
Sunday 18 December 2011 - 14:15Shkodër/ Pranga vrasësit, pas 6 orësh operacion nga RENEA
Sunday 18 December 2011 - 14:01Vritet me silenciator 53-vjeçari
Sunday 18 December 2011 - 13:58Shkoder, partite ne sherr per depozitimin e plehrave
Sunday 04 December 2011 - 14:39Shkodra, nivel i ulët në ekzaminimin e mamografisë
Wednesday 30 November 2011 - 14:36Arma e amortizuar, vetëvritet aksidentalisht gjuetari
Tuesday 29 November 2011 - 12:53Shkodër, kapen tre hajdutët e Bërdicës
Tuesday 22 November 2011 - 23:38Gjuhadol, 2 muaj pas nisjes se punimeve
Tuesday 15 November 2011 - 11:52Pakujdesia, vetëvritet kreu i Shoqatës së Gjuetarëve
Monday 14 November 2011 - 11:49


Go to page  1 2 3 ... 50 51 52
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3013 sec, 0.0929 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB