Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SHKODRA NESER'

Shkodër – Hani i Hotit, asfaltohen kilometrat e para
Thursday 16 June 2011 - 11:04Shërbimi shëndetësor në Shkodërtransformohet rrënjësisht
Thursday 16 June 2011 - 11:00Vera po lejon, por puna në Bunë nuk po fillon!
Thursday 16 June 2011 - 10:51Një rikthim në Kalanë e Rozafës
Thursday 16 June 2011 - 10:43Rikonstrukcion i hapsirave mes pallateve
Wednesday 01 June 2011 - 13:47Shkoder, ekspeditë e re në kalanë "Rozafa" të Shkodrës
Thursday 19 May 2011 - 10:58Shkodër, banorët e Bushatit: Duam dëmshpërblim nga HEC i Ashtës
Tuesday 17 May 2011 - 12:03Kanalet mbeten pa pastruar, rrezik përmbytje
Tuesday 03 May 2011 - 12:33Ura e Mesit, një vlerë e rrallë në guidën e agjencive turistike
Saturday 30 April 2011 - 13:41
VIRTYT ABDYLI Metropol - Ka përfituar një sërë investimesh, pritet që sivjet të vizitohet nga shumë turistë . SHKODER- Monumenti kulturor “Ura e Mesit”, në Shkodër, pritet që këtë sezon veror të tërheqë një numër të madh vizitorësh. Ky fakt bëhet iTakim per " Energjine Eolike- Bushat-Dajç-Velipoje"
Thursday 28 April 2011 - 04:34


Go to page  1 2 3 4 ... 34 35 36
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2059 sec, 0.0608 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB