Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SHKODRA NESER'

Kombinati malazez po helmon liqenin e Shkodrës
Thursday 27 October 2011 - 12:14Mblidhet keshilli i liqenit te Shkodres
Saturday 08 October 2011 - 13:15Shkodër, hapet tenderi për ndërtimin e By Pass
Thursday 06 October 2011 - 23:47
Balkanweb - Shkodër, hapet tenderi për ndërtimin e By PassTIRANE- Eshtë hapur tenderi për ndërtimin e By Pass, i cili do të shërbejë si argjinaturë për qytetin e Shkodrës për të bërë të mundur të shpëtojë pjesën perëndimore të qytetit nga përmbytjetLiqeni i Shkodres po kthehet ne knet
Monday 03 October 2011 - 13:37Trojet ne Shkoder turizmi shtrenjton patundshmerite
Thursday 22 September 2011 - 12:26Qerimaj: Edhe une mund ta braktis Shqiperine
Thursday 22 September 2011 - 12:16Shkodra, 10 skulptura për hapësirat publike
Thursday 14 July 2011 - 17:17Nuk ka paqe nën çinar!
Tuesday 28 June 2011 - 04:58Shkodra dhe Prishtina vendosin urat e bashkepunimit
Thursday 16 June 2011 - 11:11Spitali i Shkodres shtohen shtreter dhe sherbime te reja
Thursday 16 June 2011 - 11:09


Go to page  1 2 3 ... 34 35 36
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1627 sec, 0.0295 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB