Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SHKODRA SOT'

Tradita shkodrane, nje jave dasme, 320 kenge...
Sunday 22 October 2006 - 13:44Migjeni dhe asgjethenesit e sotem
Friday 13 October 2006 - 12:07Besi Bekteshi: Fundi i historise apo spiuneve?
Thursday 12 October 2006 - 12:40Prep humor!
Tuesday 10 October 2006 - 06:58Ae dini se ....
Friday 06 October 2006 - 12:36
Shkodra a e dini Se..TAVA KRAPI SHKODRANE
Wednesday 04 October 2006 - 17:44Buna, mes historise e lashtesise dhe pasurive te pashfrytezuara
Sunday 24 September 2006 - 18:41Hamdi Bushati, kronikani qe arkivoi historine e Shkodres
Tuesday 19 September 2006 - 16:11SHKODRA, QYTETIT I TURIZMIT HISTORIK
Monday 11 September 2006 - 12:06KUSH E KUNDERSHTOI PRISHJEN E XHAMISE NE SHKODER?
Wednesday 06 September 2006 - 16:44


Go to page  1 2 3 ... 11 12 13 14
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3226 sec, 0.0897 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB