Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'SHENDETI'

Sheqeri, a mund te jemi te varur prej tij?
Tuesday 23 August 2011 - 10:59Tete vitaminat e domosdoshme per shendetin e grave
Monday 28 March 2011 - 12:37Disa keshilla per te kontrolluar tensionin e larte
Tuesday 22 March 2011 - 10:57Semundjet e melçise, ushqimet qe i shkaktojne dhe si kurohen
Thursday 09 December 2010 - 13:4310 ushqime te efektshme kunder gripit dhe te ftohurit
Tuesday 07 December 2010 - 14:08SIDA, shtohen 41 raste të reja gjatë vitit 2010
Wednesday 01 December 2010 - 17:54
Me rastin e ditës botërore të luftës kundër këtij virusi, Komisioni i Shëndetësisë në Kuvend zhvilloi një seancë dëgjimore me ekspertët e Institutit të Shërbimit Publik dhe shoqërinë civile, në lidhje me situatën në Shqipëri. Kreu i ISHP-së, Enver RoReumatizma, shkaqet dhe trajtimi
Friday 19 November 2010 - 15:45
Kur një person preket nga reumatizma, do të thotë se sistemi imunitar i organizmit ka filluar të sulmojë krahas baktereve dhe viruseve edhe qelizat normale. Një studim i ri i kryer nga qindra amerikane për parandalimin e sëmundjeve tregon se reumatiTe gjitha efektet kuruese te molles
Saturday 02 October 2010 - 22:27
Të gjitha frutat kanë përbërës ushqimorë, por molla në ndryshim nga të tjerat përmban më shumë përbërës ushqyes e shërues. Ajo përmban sidomos natrium, hekur, fosfor, disa alkaloide, geraniol, acetaldehid, paktin, sheqer, thartirë të mollës, në saNje metode per te hequr guret ne veshka
Monday 30 August 2010 - 12:30Perse (s)'duhet banja e diellit
Tuesday 20 July 2010 - 11:34


Go to page  1 2
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2435 sec, 0.0897 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB