Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Ditari intim i Bedi Pipës
Tuesday 18 December 2007 - 05:07
Bedi Pipa ne vitet e fundit te jetes . Për herë të parë del në dritë ditari i motrës Pipa, i ruajtur deri më sot në arkivën eArshi Pipës. Rrëfime nga Shkodra dhe Tirana e viteve 1943-'44.Ferid Bala i dhuron fonotekën e vet "Marin Barletit"
Wednesday 07 November 2007 - 12:23Lamtumirë i dashtuni yne
Saturday 06 October 2007 - 21:43Ngushellime Familjes DR. se Ferid Hoti 1943-2007
Saturday 06 October 2007 - 00:42Shuhet i madhi Serafin Fanko
Sunday 30 September 2007 - 16:20Intervistë me aktorin e madh të humorit Zef Deda.
Saturday 22 September 2007 - 15:17
Krejtësisht i lirshëm dhe një humor të vazhdueshëm një nga mjeshtrat e interpretimit dhe një trashëgues i denjë i të gjithë plejadës në kohë të humorit më të përveçëm, origjinal dhe krenar si shkodran, Zef Deda tregon jo vetëm idetë e tij për humorinDr. Repishti asht ndera dhe krenaria e Shkodres dhe qytetarve te saj
Sunday 02 September 2007 - 01:39Gjosho Vasia: Nga persekutimi prej regjimit
Tuesday 28 August 2007 - 03:39Për ata që s’e njohin mirë - Frederik Ndoci
Sunday 19 August 2007 - 08:04Arshi Pipa në atdhe
Monday 23 July 2007 - 23:12


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3008 sec, 0.0773 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB