Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Shkoder - Shuhet Angjelin Nenshati, mjeshtri i fotografisë
Monday 28 April 2008 - 04:33Kardinal Mikel Koliqi 1902-1997
Monday 14 April 2008 - 23:03Këngëtari Sherif Merdani, koncert recital në Teatrin "Migjeni"
Wednesday 02 April 2008 - 04:01
SHKODËR - Këngëtari i mirënjohur, Sherif Merdani është prezantuar me recitalin e tij para publikut shkodran, duke merituar duartrokitje të shumta. Një recital me mesazhinRidvan Dibra - Rrethimi i Shkodrës
Tuesday 01 April 2008 - 23:07
Ridvan Dibra - Rrethimi i Shkodrës jë dialog për armiqësinë mes vendeve ku bëhet letërsi dhe ku flitet për tëAstrit Hafizi: Pengu im, asnjehere nuk vesha fanelen e Kombetares
Thursday 20 March 2008 - 04:31Shkoder - Qemal Dracini nderohet me titullin "Qytetare Nderi"
Sunday 16 March 2008 - 16:5380-vjet me çfarë la Luigji...
Sunday 09 March 2008 - 11:12Avni Mula - Nga ditari i Kompozitorit
Thursday 28 February 2008 - 02:42
Ibrahim Tukiqi Shoku i fëmijërisë, i rinisë dhe i pleqërisë. U njoha në moshën shtatëvjeçare në Shkodër në klasën e parë. Ai nga lagjja “Rus”, unë nga lagjja “Parrucë”. Na bashkoi edhe festa e mevludit, më xhaminë e bukur “Fusha e Qeles” ku këndonimArshi Pipa,"Qytetar Nderi" i Shkodres
Thursday 31 January 2008 - 06:33
Bashkiak i Shkodres nderoi dje me titullin "Qytetar Nderi" profesor Arshi Pipen, duke vleresuar qendresen e tij antikomuniste dhe kontributin ne fushen e letersise, gjuhesise, filozofise dhe publicistikes. Profesor Pipa lindi në Shkodër në vitin 1920Isa Boletini
Wednesday 23 January 2008 - 12:24


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2688 sec, 0.0979 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB