Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Në përvjetorin e 30-të – në jetën e vërtetë -SALIH EFENDI MYFTIA
Sunday 15 June 2008 - 18:01Palok Kurti - Shkoder - 1920
Friday 13 June 2008 - 04:30Bep Shiroka “Ky ishte roli i fundit, nuk jam si para 20 viteve”
Tuesday 10 June 2008 - 10:50Pashko Vasa
Sunday 08 June 2008 - 08:17Sara, një shkodrane 12 vjeçare, në 15 nxënësit më të mirë të SHBA
Saturday 07 June 2008 - 12:21Bep Shiroka: "Putargat e thata" qe me rikthyen te "Migjeni"
Tuesday 03 June 2008 - 05:52
Ka shkelur triumfueshem skenen e "Migjenit", aty kur per here te pare u ngjit 48 vjet me pare. Ai i Bep Shirokes mund pa frike te thuhet se eshte nje nga rikthimet me emocionuese ne skene, ndersa ne krahPaulin Selimi Nderohet me “Mirënjohja e qytetit”,
Tuesday 27 May 2008 - 10:55MYFARETE LAZE
Friday 23 May 2008 - 23:07
MYFARETE LAZE Thotë se Shkodra është një qytet i madhërishëm dhe ajo ka patur fatin e madh të lindë në atë qytet traditash.Nderim Idromenos në 148-vjetorin e lindjes
Thursday 22 May 2008 - 11:03Nderron jete Imam Vehbi Ismaili
Wednesday 21 May 2008 - 06:10
Imam Vehbi Ismaili lindi në Shkodër më 25 nëntor të vitit 1919. Ai erdhi në Amerikë nga fundi i viteve 40-të dhe


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3160 sec, 0.0898 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,369kB