Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Bepin Kuqani - Nje jete e tere mes idealizmit dhe materializmit
Thursday 18 September 2008 - 02:28Prenke Jakova, kompozitor dhe dirigjent i madh
Wednesday 17 September 2008 - 22:50Myfit Juka - Njeriu dhe mësuesi që do kujtohet gjatë
Tuesday 05 August 2008 - 05:20Perkushtuar te madhit TANO BANUSHI
Monday 28 July 2008 - 19:16Shkoder - Fotografia shqiptare, një kaçak nis historinë
Tuesday 01 July 2008 - 21:56Roza Xhuxha (Anagnosti)
Monday 30 June 2008 - 23:57Isa Boletini
Sunday 29 June 2008 - 17:34Bashkia nderon avokatin Myzafer Pipa
Sunday 29 June 2008 - 17:21Gazetari sportiv, Ymer Striniqi merr titullin “Nderi i Qytetit”
Wednesday 18 June 2008 - 22:17Kengetarja e mohuar nga diktatura -Safte Sokoli
Tuesday 17 June 2008 - 04:47


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2513 sec, 0.0826 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB