Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Simpozium mbi jeten dhe vepren e H. Hafiz Sabri Kocit
Saturday 13 November 2010 - 16:22
Shkodra - Pasditёn e datës 12 nёntor 2010, Myftinia Shkodёr ka organizuar njё simpozium nё pёrkujtim tё jetёs dhe veprёs sё Kryetarit tё parё tё Komunitetit Mysliman tё Shqipёrisё pas komunizmit Haxhi Hafiz Sabri Koçi.Martin Camaj- " QYTETAR NDERI I SHKODRES"
Friday 01 October 2010 - 11:41
Tv1-Channel - Keshilli I Bashkise Shkoder miratoj ne mbledhjen e radhes projekt vendimin per ndihmen ekonomike si dhe disa tituj nderi.Topi dekoron aktorët e humorit Gjosho Vasija e Gëzim Kruja
Friday 26 March 2010 - 11:20
Presidenti Topi me Gjosho Vasijan e Gëzim Krujën - Tiranë, 25 mars, NOA - Presidenti i Bamir Topi dekoroi sot aktorët e humorit shkodran Gjosho Vasija dhe Gëzim Kruja me Urdhrin “Mjeshtër i Madh”.Salla e ish-Byrosë merr emrin “Pjetër Arbnori”
Wednesday 20 January 2010 - 13:50
Salla e Byrosë parlamentare të Kuvendit merr emrin e Pjetër Arbnorit, ish-kryetaritGëzim Kruja bën shtatëdhjetë
Monday 07 December 2009 - 13:01
Gëzim Kruja bën shtatëdhjetëFëmijëria ime në Shkodër… me babanë në burg
Wednesday 02 December 2009 - 00:50
Mirush KabashiDOM NDRE MJEDA PËRSËRI NË SHKODËR
Tuesday 24 November 2009 - 12:48
Gazeta Metropol -MENTOR QUKU Në kujtim të Mjedës, me rastin e ditës së lindjesAktorë e dashamirës mblidhen në një aktivitet të organizuar në Teatrin Kombëtar
Friday 13 November 2009 - 12:10
"Artistit të Merituar" Mihal Popit. "Mihal Popi in Memoriam" nën këtë moto në sallën e teatrit, janë mbledhur miq e të ftuar, aktorë e dashamirës të cilët kanë kujtuar aktorin me rastin e 100-vjetorit të lindjes.Koha si teknikë narrative në disa proza të shkurtra të Koliqit
Friday 13 November 2009 - 01:21
Koliqi has used such details which are so close to the albanian life, and particularly shkodra’s life and traditions including its gardens and houses. In this way Koliqi has naturally merged the modern and the tradition.Homazh Dom Simon Filipajt,shqipëruesit të Biblës
Thursday 12 November 2009 - 11:50
Homazh Dom Simon Filipajt,shqipëruesit të Biblës


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3407 sec, 0.0447 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,369kB