Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'NDERI I SHKODRES'

Gjenia 10-vjeçare në Shkodër
Tuesday 05 February 2013 - 09:32Ndahet nga jeta Paulin Selimi
Thursday 24 January 2013 - 20:13Tre hoxhallarve te shquar i jepet titulli "Qytetare Nderi"
Monday 09 May 2011 - 11:47"Faik Hoxha para pasqyres se nje jete" promovim libri ne GHE
Friday 06 May 2011 - 12:10Pjeter Gaci perkujtohet 80-vjetori i lindjes
Tuesday 19 April 2011 - 12:33Revista Shqip Bashkim Alibali! Këngëtari që mbeti elegant.
Monday 18 April 2011 - 13:16Nga skena në burg, Të pathënat e Myfarete Lazes për punën me të dënuarit
Monday 18 April 2011 - 12:4042 vite mes nxënësve: Mësuesi është human
Thursday 17 March 2011 - 03:28Rita Ndoci Humori shkodran shijon në shtëpi
Sunday 06 February 2011 - 19:26
Panorama - Ka kaluar vetëm një javë nga e diela e kaluar, kur e pamë këngëtaren Rita Ndoci në skenën e “E Diell”, në Top Channel. Përherë energjike, përherë e shkathët, shkodranes nuk i shpëtonte asnjë moment pa bërë batutat e saj. Ka ndodhur e njëj“Mirenjohja e qytetit” mjekut Mensur Hako.
Saturday 05 February 2011 - 05:08


Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3274 sec, 0.0955 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB