Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'MUZIKE'

Frederik Ndoci tek e Diela Shqiptare, me motrat dhe Irmen
Monday 28 December 2009 - 18:17
Frederik Ndoci eshte pa dyshim nje nga zerat mashkullore me te vecante ne muziken shqiptare. E per kete arsye, ai ka qene nje nder te ftuarit speciale ne skenen e te dieles, ku ka marre emocione te forta e ka dhuruar muzike te mrekullueshme.Rosela Gjylbegu - Shkarkoni Albumin
Friday 26 June 2009 - 05:09
Rosela Gjylbegu - Shkarkoni AlbuminEGOIST - Rosela
Tuesday 23 June 2009 - 16:42Sofra Shkodrane - Humor dhe kange
Saturday 13 June 2009 - 15:46
Sofra Shkodrane 2009 Humor dhe kangeKejsi Tola - Carry me in your dreams"Nata finale"
Saturday 16 May 2009 - 23:08
Kejsi Tola - Carry me in your dreams"Nata finale"Aurela Gace Adelina Ismaili Gone Wild NYC style
Saturday 16 May 2009 - 12:46
Aurela Gace Adelina IsmailiVjoleta Zefi Koncert Ne Teartin Migjeni
Friday 02 January 2009 - 15:46
Vjoleta Zefi Koncert Ne Teartin MigjeniShkodra Foto te qytetit velipojes Rozafes 2008
Sunday 03 August 2008 - 08:36
Velipoja - Shkodra Rozafa 2008Muzika Popullore Shkodrane
Wednesday 30 July 2008 - 05:11Muzike me Pershendetje nga Dj Bledi
Friday 11 July 2008 - 19:25
Muzike me Pershendetje nga Dj Bledi


Go to page  1 2 3 4 5 6
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2915 sec, 0.0944 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,368kB