Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
News - Category 'MUZIKE'

Rosela Gjylbegu - 8 kenge te reja per shkarkim
Thursday 31 January 2013 - 11:02Shkodranja Enrika Dreza -Fenomenale
Friday 27 January 2012 - 05:21X-Factor Albania - Shkoder
Friday 27 January 2012 - 04:54Sidrit Bejleri "Shend e verë" promovon albumin e ri
Saturday 18 June 2011 - 12:29Intervista me kengetaren Rosela Gjylbegun
Saturday 23 April 2011 - 18:06“Këngët e Shekullit”, një natë me Frederik Ndocin
Monday 14 February 2011 - 02:34
“Një natë e paharrueshme dhe e papërsëritshme”. Kështu e përkufizoi Pandi Laço prezantuesi dhe skenaristi i spektaklit të vetëm të muzikës popullore, mbrëmjen e së shtunës. Protagonist i mbrëmjes ishte Frederik Ndoci,një nga zërat më potent të muzikëMyfit & Rosela Gjylbegu - Karafilat qe ka Shkodra
Sunday 16 January 2011 - 16:36
Myfit & Rosela Gjylbegu - Karafilat qe ka ShkodraBujar Qamili & Rosela Gjylbegu - Po te jemi bashke ne te dy
Tuesday 04 January 2011 - 01:29
Bujar Qamili & Rosela Gjylbegu - Po te jemi bashke ne te dyRosela Gjylbegu - Kolazh per Vitin e Ri 2011
Tuesday 04 January 2011 - 01:24
Rosela Gjylbegu - Kolazh per Vitin e Ri 2011Frederik Ndoci - Kolazh Viti i Ri 2011
Tuesday 04 January 2011 - 01:17
Frederik Ndoci - Kolazh Viti i Ri 2011


Go to page  1 2 3 4 5 6
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2629 sec, 0.0433 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,367kB