Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Shkodra ne Youtube
On this page you can find the Top 20 lists of all the movie categories you are authorised to see. Click on the title the view the movie or click here to return to the gallery.

Filma Shqiptar
No movies rated

General
01 - KKRT Shkoder bisedimet per Televizone Dixhitale 2.43
02 - VOJO KUSHI 2.20
03 - Funerali i Gegnishtes 2.13

Humor Shkodran
01 - Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 2 2.46
02 - Nexho Shabani Humor Shkodra 2.45
03 - Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 1 2.44
04 - Shkodra Shkodranë në Tiranë 2.39
05 - Shkodra Dasma dhe Refiku 2.37
06 - Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 4 2.34
07 - Ta kthej nesër n'mëngjes 2.32
08 - Gezim Kruja 2.30
09 - Besnik Cinari dhe Zyliha Miloti 2.30
10 - Humor Shkodran Daja në spital 2.29
11 - Shkodra Humor - Krapi - Ec Harap maj mendjen tande 2.27
12 - Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 5 2.27
13 - Shkodra - Djali i bosit 2.26
14 - Shkodra Kunati i Xhemalit Nr. 1 2.25
15 - Humor Shkodran - Zef Deda - Alo Policia 2.23
16 - Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 3 2.21
17 - Shkodra Kartolinat Bejta 2.20
18 - Shkodra Liçensa 2.19
19 - Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 6 2.19
20 - Shkodra] Kunati i Xhemalit Nr. 2 2.19

Muzika Shkodrane
01 - VLLAZNIA JONE - Bujar Qamili Kenge Shkodrane 2.49
02 - Vjollca Luka 2.46
03 - Frederik Ndoci - Por si ti nuk ka nje tjeter (Videoclip) 2.45
04 - Grupi shkodran - M'i gëzofsh dyzet pranvera 2.41
05 - Myfarete Laze - Jare SHKODRANE 2.41
06 - Rudi - Qytetit tim Shkodra 2.40
07 - Grupi i Shkodrës - Si një trup i vetëm 2.37
08 - Shkodrane Eli & Adnan Bala - Ti mor yll i bukurise 2.35
09 - Atdheut -Shkodra Uron Kosoven 2.33
10 - Bujar Qamili dhe Artjola Toska - Je e vogel rrumbullak 2.31
11 - Sidrit Beljeri + Alma Bektashi - Kur perendon dielli 2.31
12 - Adnan Bala Muzika Shkodrane Kolazh 2.29
13 - Zonja Shkoder, Frederik Ndoci 2.29
14 - Bujar Qamili - Sa e bukur kenka Gjyla 2.28
15 - Artjola Toska dhe Bujar Qamili 2.25
16 - Bujar Qamili - Iliriana 2.18
17 - Barbana Dini - Thrret Prizreni mori Shkoder (Official Video HD) 2.14
18 - Hej goce cfare po ben 2.12
19 - Kur perendon dielli - Kenge Shkodrane ALBANIAN song 2.09
20 - Violeta Zefi 2.08

Pamje nga Shkodra
01 - Shetitje ne Shkoder 2.48
02 - Pamje nga Shkodra e Vjeter - Scutari 2.40
03 - Kalaja Rozafa - The Legend of Rozafa 2.39
04 - Shkodra 3 mars 2008 2.38
05 - Shkodra - Albania me kenge te Bujar Qamilit 2.36
06 - Pamje nga Shkodra e Vjeter 2.35
07 - Shkodra Pamje 2.34
08 - Velipoje - Shkoder - Qef - Vera 2.34
09 - Shkodra - Scutari Albania 2.33
10 - Dita e perurimit te Xhamise Parruce Shkoder 2.32
11 - Shkodra Vjeter ne Video 2.25
12 - Shkodra Pamje 2.23
13 - Shkodra Foto te Qytetit 2008 2.22
14 - Pjesa 2 Shkodra Histori - Primo Shllaku 2.22
15 - ALBANIA - LOCJA SHKODER - SHKODRA 2.21
16 - Scutari Shkoder Albania 2.19
17 - Pushime Gusht 2007 2.17
18 - Aktivitet i organizuar nga Creative City 2.16
19 - Shkodra Video Foto 2006 2.16
20 - Shkodra foto 2.04

Te Ndryshme
No movies rated

Video Shkodra
01 - Shkoder - Xhiro me biciklete 2 2.31
02 - Koncert i TVSH 2.29
03 - ROZAFA CASTLE IN SHKODRA ALBANIA 2.22
04 - Shkodra Jzz Festival 2007 2.20
05 - ALBANIA SHKODRA CITY FROM ROZAFA CASTLE 2.20
06 - Shkodra 2.18
07 - Shkoder - Xhiro me Biciklete 2.14
08 - Shkodër 2012 HD 2.09
09 - Shkoder - Xhiro me Makine 2007 1.98
10 - Part 2 Albania Shkodra, 1.96
11 - Shkoder - 2007-2008 1.95

Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3212 sec, 0.0952 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,372kB