Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Shkodra ne Youtube
 

ShkodraAdnan Bala Muzika Shkodrane KolazhShkodra Foto te Qytetit 2008 
Shkodra Foto te qytetit velipojes Rozafes 2008Vllaznia ti do jesh Gjithmone KampionMyfarete Laze - Jare SHKODRANE 
Bujar Qamili - Sa e bukur kenka GjylaVLLAZNIA JONE - Bujar Qamili Kenge ShkodraneSidrit Bejleri - M ka shku mendja me u feju 
Sidrit Beljeri + Alma Bektashi - Kur perendon dielliKur perendon dielli - Kenge Shkodrane ALBANIAN songShkodra korrik 2008 
Velipoje - Shkoder - Qef - VeraPamje nga Shkodra e Vjeter - ScutariRudi - Qytetit tim Shkodra 
ALBANIA - LOCJA SHKODER - SHKODRAPamje nga Shkodra e VjeterALBANIA SHKODRA CITY FROM ROZAFA CASTLE 
ROZAFA CASTLE IN SHKODRA ALBANIAKKRT Shkoder bisedimet per Televizone DixhitaleFunerali i Gegnishtes 
Shkodra 3 mars 2008Shkodra Jzz Festival 2007Shkodra Humor - Krapi - Ec Harap maj mendjen tande 
Shkodra - Albania me kenge te Bujar QamilitScutari Shkoder AlbaniaShkodra - Scutari Albania 
Shkodra Vjeter ne VideoVOJO KUSHIBujar Qamili dhe Artjola Toska - Je e vogel rrumbullak 


First Page   Prev  --   Showing page 2 of 4  --  Next   Last Page
Shkodra ne Youtube
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1838 sec, 0.0645 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,460kB