Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Shkodra ne Youtube
 

Frederik Ndoci - Por si ti nuk ka nje tjeter (Videoclip)Frederik Ndoci, Rosela Gjylbegu, Dorina Gruci - SE BIRI YT UN JAMZonja Shkoder, Frederik Ndoci 
Shkodra ka plot dashuriBarbana Dini - Thrret Prizreni mori Shkoder (Official Video HD)Shkodër 2012 HD 
Big Brother Shkodra Comedy Humor YouTubeMukades Çanga- potpuri dasme shkodranePart 2 Albania Shkodra, 
Potpuri me kenge popullore ShkodraneHumor Shkodran Nder Vite - tekniku lavatricesmelony 
Shetitje ne ShkoderSofra Shkodrane 2009 - pjesa 1Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 2 
Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 3Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 4Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 5 
Sofra Shkodrane 2009 - pjesa 6Pjesa 2 Shkodra Histori - Primo ShllakuShkodra Histori -Primo Shllaku 
Vjollca LukaAtdheut -Shkodra Uron KosovenBesnik Cinari dhe Zyliha Miloti 
Zyliha Miloti dhe Zef DedaZef Deda dhe Humoristat e ShkodersNexho Shabani Humor Shkodra 
Gezim KrujaArtjola Toska dhe Bujar QamiliVioleta Zefi 


Showing page 1 of 4  --  Next   Last Page
Shkodra ne Youtube
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2942 sec, 0.0454 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,457kB