Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
.:::Kenge te paharruara:::.
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:41am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Luan Zhegu - Kur jemi bashke te dy

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:43am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Liljana Kondakci - Xhaketa e kuqe

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:45am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Avni Mula - Vajza me kacurrela

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:47am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Alida Hisku-Vajzat e fshatit tim

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:49am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Bashkim Alibali - Miresevjen Pranevere

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:51am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Aferdita Zonja - Mire se Vjen Dite e Re

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:52am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Irma Libohova - S'eshte Loder Dashuria

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:54am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Alida Hisku - Njerezit e Agimeve

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:56am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ema Qazimi - Ditelindja dhe Deti

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:58am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Bashkim Alibali - Se kam te lehte

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 02:00am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Bashkim Alibali e Eduart Jubani - Motrës sime

Back to top
**Rusjane**
Sun Nov 09 2008, 05:03am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
o zot dj bledi me kenaqe me keto kenge:D:D
Back to top
dj-bledi
Fri Nov 14 2008, 10:31pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Morena Reka - ne jeten tonenuk del mundeni me e gjet trokit ketu

[ Edited Fri Nov 14 2008, 10:38pm ]
Back to top
dj-bledi
Mon Jan 05 2009, 12:43pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Vaçe Zela - Per ty atdhe '70

Back to top
dj-bledi
Mon Jan 05 2009, 12:47pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Vace zela-Trim lulja jone

Back to top
:Oli-veR:
Tue Jan 18 2011, 02:48pm

Registered Member #2779
Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

Posts: 225
FREDERIK NDOCI-Në çdo zemër njëherë troketçfar suprizet - origjinaliteti ka aromen dhe shijen e vet

Koha shëron të gjitha plagët...
me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


Back to top
Mbreteresha
Thu Apr 14 2011, 11:32am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ju pershendes shume :x


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
visi09
Thu Apr 28 2011, 12:59pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
ju pershedes sidomos juve qe ndodheni jasht atdheut trokit ketu

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
LUPEN
Wed May 11 2011, 10:47pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Nuk e kisha pa kte teme.
Dj-Bledi paska pru do kange te bukura.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2711 sec, 0.0971 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,920kB