Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
.:::Kenge te paharruara:::.
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 06:56am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ketu mund te publikoni kenge qe kane kalu ne harrese..ne nje fare menyret..shumica e juaj ma merr mendja se i kane kalu te pakten nje pjese te madhe te ktyne kange dhe jane rrite me ta....dikur mezi pritshim me fillu festivali i kanges ne tvsh dhe kanget metshin ne mendje,i dishim me muzike e me text,kurse sot e ka humb ate vleren e meparshme.Une do te mundohem me i risjellur disa prej atyne kange qe kan ken e kan mbet hite..Ju kerkoj edhe juve qe te me ndihmoni pak nese keni kujtese..nuk esht e thanun se kanget duhet me kene vetem te festivalit ne tvsh se une bana thjesht nji shembull sepse prej aty kan dale nje pjese shume e madhe e tyne...Faleminderit..me respekt dj-Bledi..

MORENA REKA - "Do trokas"[ Edited Sat Nov 01 2008, 07:00am ]
Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 06:59am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
GEZIM ÇELA - "Lulet"

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:03am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Morena Reka,Redon Makashi,Bledar Seiko - Qeshu riniNESE VIDEO NUK HAPET .... trokit ketu

[ Edited Sat Nov 01 2008, 07:07am ]
Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:12am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Parashqevi Simaku - Me syte e tu

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:20am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ema Qazimi - E imja rini

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:27am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
LUAN ZHEGU - "Alo, ty te degjoja"

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:29am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
NERTILA KOKA - "Ti vjen"

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:37am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Nertila Koka,David Tukiqi - Sagapo te dua

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:39am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Parashqevi Simaku - Bashkmoshatareve

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:41am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Anita Bitri - Mos u nxito mos u gabo

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:45am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Parashqivi Simaku - Kendo moj Qyqe se po Vjen Behari

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:48am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Parashqevi Simaku - Dashurin Qe Kam Per TY

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 07:51am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
MORENA REKA - "Me thuaj po"

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 08:05am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
GEZIM ÇELA - Fotografia

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Nov 01 2008, 12:20pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
na kenaqe djbledi na i riktheve pak ato vite inocente dhe te mbuushura plot gjithcka...thank you sooooooooooo muchhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....kiss ....

I care and I wish well!

Back to top
Holly
Sat Nov 01 2008, 02:16pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
shum faleminderit dj bledi . une po mendoja per kengen -Sot ke ditelindjen bija ime- Franqesk Radi .
nese ke mundesi do kisha qef ta rishikoja( e kerkova ne youtube nuk me doli)!
faleminderit.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 09:48pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Vace Zela~Lemza

Back to top
dj-bledi
Sat Nov 01 2008, 10:01pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Luan Zhegu - Compozitori dhe femija

Back to top
♥Vαηα♥
Mon Nov 03 2008, 05:53pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
wauuu dj kishte koh pa i degju keta keng nqs na e gjen edhe kengen e rrik ndocit me julin e manjola nallbanin se sme kujtohet titulli viti 1986 fitu festivalin

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
dj-bledi
Tue Nov 04 2008, 12:15am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Frederik Ndoci & Manjola Nallbani - Toka e diellitvideoja origjinale e gjeta por ishte shum dobt,sidoqoft nese e doni edhe origjinalen mund ta gjeni ktu..keshilloj ket qe vuna une sepse zani shum i paster trokit ketu


Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:20am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
(*) Redon Makashi- Dikur luaja me ndjenjen e saj (*)


Ma merr mendja qe ban pjese edhe kjo


Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:23am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Aleksander Gjoka - Dy dashuri

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:30am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Anita Bitri - Dashuria e pare

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:33am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Anita Bitri - Dashuri, ke emrin tim

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 09 2008, 01:37am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ardit Gjebrea-Jon

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2508 sec, 0.0305 of that for queries. DB queries: 60. Memory Usage: 3,010kB