Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
YOU TUBE..(Videoklipet e fundit)
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:00pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Nese keni njohuri persa i perket muzikes,ketu mund te publikoni nje videoklip qe i perket nje kengetarit ose kengetare mundesisht Shqiptar dhe qe ju a merr mendja qe mund te jete i fundit i tij ose saj...thnx..dj-dj


Alban Skenderaj-Nje here ne jete


[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:54pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:04pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Vjollca Luka - Me prit

[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:53pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:07pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Rovena Stefa - Burre te martuar dashurova
[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:52pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:11pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Da Ghost feat Blero - Krejt anash[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:52pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:16pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Rozana Radi feat Noizy - Fly[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:51pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:27pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Aurora feat Aferdita Pllana - Mia Aferdita[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:51pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Oct 17 2008, 07:43pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
DJ Blunt feat Ghetto Gold - A po don kesh[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:50pm ]
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 05:28am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Lyrical Son - Sexy Linda
[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:50pm ]
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 05:43am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
ETNO ENGJUJT ft. DAFINA ZEQIRI - "Si Manushaqe"[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:49pm ]
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 05:47am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Vesa Luma - Ik kur te le une[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:49pm ]
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 01:15pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Poni - C`eshte dashuria[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:48pm ]
Back to top
iida
Sat Oct 18 2008, 03:07pm

Registered Member #1387
Joined: Thu Nov 08 2007, 01:28pm

Posts: 26
o dj bledi ta tregoj une klipin ma te ri te zajmina vasjari-nje me pak e nje me shume
Back to top
iida
Sat Oct 18 2008, 03:14pm

Registered Member #1387
Joined: Thu Nov 08 2007, 01:28pm

Posts: 26
kurse kengetare te huj LEONA LEWIS-FORGIVE ME.
Back to top
:::ShkoderZemer
Sat Oct 18 2008, 04:46pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
iida hajt pra shko gjeje ne youtube dhe vendose ketu

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 07:51pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ciljeta & Ingrid Gjoni - Puci Puci[ Edited Sat Oct 18 2008, 08:47pm ]
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 08:47pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ani-Djalo cme dogji behari


Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 09:18pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
kaltrina selimi 2008 - ti me fal (auto stop)[ Edited Sat Oct 18 2008, 09:18pm ]
Back to top
dj-bledi
Sat Oct 18 2008, 09:29pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Mario - Jeke Jeke

Back to top
dj-bledi
Sun Oct 19 2008, 07:22pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Veli Sahiti TRIX dhe Antigona Sejdiu - Imazhi yt

Back to top
dj-bledi
Thu Oct 23 2008, 01:52pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Shkurte Fejza - Malli
[ Edited Thu Oct 23 2008, 01:55pm ]
Back to top
Al Bundy
Wed Nov 19 2008, 09:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
trokit ketu

[ Edited Wed Nov 19 2008, 09:21pm ]Back to top
dj-bledi
Sun Nov 23 2008, 07:12pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Fatjeta - Pash dy syte


flm vans qe erdhi me kyt kange
Back to top
dj-bledi
Sun Nov 23 2008, 07:14pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Amarda - Thashethemi

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 23 2008, 07:23pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Greta & Stine '' Kush te foli keq per mu

Back to top
dj-bledi
Sun Nov 23 2008, 07:30pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Violeta Kukaj - Diten e diel

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3655 sec, 0.1561 of that for queries. DB queries: 60. Memory Usage: 3,010kB