Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Thirrje per te Gjith
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Sat Aug 02 2008, 01:06pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
Njerz te dashtun. shumica e njerzve ketu dhe une po flas me shumicen, nuk i interreson debatet per feja, qe mos ta prishim forumin nese keni deshir te fliseni dhe te debatoni shkoni ne forumi fetare.

kyt teme e hapa se pash do debate te vllaznia4ever geust Scutari82 SHZ, qe ne nuk na interresojn

[ Edited Sat Aug 02 2008, 01:10pm ]

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
scutari82
Sat Aug 02 2008, 02:53pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
o mondi kujt nuk i intereson nuk i lexon ndersa kujt i intereson i lexon edhe mesojn te verteten se ca shkruhet ne kuran , un du me dit se cila asht arsyeja pse po fshihet tema jeme FEMNAT DHE KURANI
Back to top
babo
Tue Aug 05 2008, 08:43pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
edeh une jam dakord qe te lejohet te flitet kujt nuk i intereson mos te hyje.
por kur them te flitet them te flitet me fakte dhe kulture jo me fyerje e tallje personale. jena shkodrane, jena njerez s'kena me da gja pervec kenaqesise me fol ne nje forum shkodran

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Loris
Sun Dec 14 2008, 11:12am
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
Me duket interesante ajo tema Femna dhe kurani, a ban te pakten me mesu gjana per kuriozitet si kane qene konceptet. Qofte edhe nga bibla. Kush mundet me sjelle informacione tilla, pse te mos lejohen?Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
xhebraili
Sat Feb 28 2009, 03:54pm

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
Per mendimin tem eshte shume e drejte qe tema te hapet.Ne ate teme nuk ka dallim fetar thjeshte kush din te pergjigjet me aq sa din kush nuk din te marrin njohuri.
Ska pse shkon deri ne fymje personale
Back to top
shkodra
Mon Jan 04 2010, 11:50am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
jam dakort me scuatri kuj nuk i intereson nuk pergj..po kush hyn epergj dmth i intereson....

no comment......
Back to top
Ari78
Mon Jan 04 2010, 01:13pm
Registered Member #744
Joined: Mon Apr 30 2007, 05:31pm

Posts: 63
edhe un jam dakort qe diskutimet e ndryshme ne forum te mos mbyllen.....per derisa diskutohet ne menyre te kulturuar dhe ka mendime ndryshe nuk ka asgje te keqe....un do e kisha mbyll sikur te kishte fyerje per njeren fe apo tjetren por nga diskutimet nuk vjen asnje e keqe....un jam dakort qe te flitet per fet e ndryshme,per deshirat seksuale te ndryshme e per shum tema te tjera sepse ka ikur koha e injorances dhe duhet te shprehim qytetarin ton duke shprehur dhe argumentuar mendimet tona....esht e natyrshme qe dikush mund te jet kunder temave apo diskutimeve por e rendsishme eshte te respektohet mendimi ndryshe e te mos ket ofendime.....shum mir qe dikush hap tema te tilla e nuk do isha kunder te hapej nje tem edhe per deshirat seksuale te personave,kjo nuk tregon injorance.....injoranc tregon mos diskutimi i temave te tilla....ky esht mendimi im
Back to top
L€OÑ
Sun Jul 25 2010, 08:20pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
nuk pa du me shkru shum po edhe mu me intereson dhe jam dakort te hapet ajo tem.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2672 sec, 0.0880 of that for queries. DB queries: 47. Memory Usage: 2,689kB