Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Nje remix i ri. (beni kerkesen per kengen tuaj te preferuar)
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Wed Jul 29 2009, 01:12pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Sinan Hoxha - 8 me 2 (Dj-Bledi reggaeton 2009 rmx)

Back to top
dj-bledi
Wed Jul 29 2009, 01:15pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Mario - Ç'me ka lene çika pa gjume(dj-bledi reggaeton rmx 2009)

Back to top
dj-bledi
Wed Jul 29 2009, 01:17pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Adnan Daci e Pandora - Lindem nene edhe nje here (Dj-Bledi Hip Hop Rmx 2009)

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Jul 29 2009, 01:43pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Shum te bukura Remixat DJ

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
::bud::
Wed Jul 29 2009, 02:21pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
shum t'bukra DJ-Bledi
Back to top
dj-bledi
Mon Aug 17 2009, 05:33pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Kaltrina Selimi - Hajt (dj-bledi rmx 2009)

Back to top
dj-bledi
Tue Aug 18 2009, 01:01pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Sabian - Te thashe te dua

Back to top
dj-bledi
Thu Sep 10 2009, 10:15pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Sinan Hoxha - Xhelozia (dj Bledi reggaeton rmx 09)HQ

Back to top
SuperGirl
Tue Sep 29 2009, 12:17pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
dj bledi!!

Une kam nje kerkese, qe nuk asht urgjente, por do e vleresoja sikur te ma plotesoje

nese ke mundesi nje remix te disa melodive (vetem muziken, pa fjale) te disa kangeve te ndryshme te huja, angleze, italiane, qe njifen, dmth vetem orkestralet. kisha dasht vetem bashkimin e tyne, jo me i shtu ritmin, apo me i ndryshu.

se di nese i ke, apo nese ke kohe me u marr me ket pune, por sa ma e gjate qe te jete, aq ma mire do ishteBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
dj-bledi
Wed Oct 07 2009, 10:05am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
SuperGirl ka shkruar:

dj bledi!!

Une kam nje kerkese, qe nuk asht urgjente, por do e vleresoja sikur te ma plotesoje

nese ke mundesi nje remix te disa melodive (vetem muziken, pa fjale) te disa kangeve te ndryshme te huja, angleze, italiane, qe njifen, dmth vetem orkestralet. kisha dasht vetem bashkimin e tyne, jo me i shtu ritmin, apo me i ndryshu.

se di nese i ke, apo nese ke kohe me u marr me ket pune, por sa ma e gjate qe te jete, aq ma mire do ishteDo mundohem edhe se nuk kuptova mire nese i don te lehta apo ritmike ???
Back to top
SuperGirl
Wed Oct 07 2009, 12:51pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
flm dj!! te lehta please, sa ma te qetaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
dj-bledi
Sat Oct 17 2009, 11:25pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701


1.Per ta shkarkuar trokit ketu

2.Free user

3.Prit qe te kalojne 80 sec dhe te shfaqet e shkrume download


Formati esht ne Winrar
[ Edited Sat Oct 17 2009, 11:32pm ]
Back to top
SuperGirl
Sun Oct 18 2009, 11:13pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
wow!! fantastike!

Shume flm dj...per perzgjedhjen e melodive, dhe per perkushtimin tand. ishte tamam ajo qe doja...ne disa kange mendoj se fjalet jane te teperta...

flm edhe nje here. je shume i mireBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2293 sec, 0.0838 of that for queries. DB queries: 48. Memory Usage: 2,776kB