Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Nje remix i ri. (beni kerkesen per kengen tuaj te preferuar)
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Sat Nov 29 2008, 02:53am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
NEW REMIX VERSION HOUSE .....GENTJANA ISMAILI - UNE TE DUA ...DJ-BLEDI REMIX 29.11.2008....JU UROJ DEGJIM TE KENDSHEM...VANA SHAJE... PER TY::::::: trokit ketu :::::
Back to top
♥Vαηα♥
Mon Dec 01 2008, 07:25pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
Bled maa ftyr ke me shaa maaa ee ,?? mandej kengen temee ti gjithkund eee mir mir

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
dj-bledi
Tue Dec 02 2008, 10:37pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
New remix----remix i ri----Dj-Bledi ft d'mah - Lady (remix dhjetor 2008)

Ju uroj degjim te kendshem dhe ju falenderoj shume per konsideraten tuaj kundrejt mejet...Me respekt Dj-Bledi...... thnx trokit ketu


[ Edited Tue Dec 02 2008, 10:38pm ]
Back to top
dj-bledi
Thu Dec 25 2008, 01:35pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
*2* Remixet e fundit Poni FT.Stine - Si trendafil dhe F. Barbullushi -Pashe dy syte ne balle..Per ti degjuar trokit ketu degjim te kendshem ..............................................................me respekt Dj-Bledi.
Back to top
Lenita
Sun Jan 11 2009, 04:11pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
A SBAN ME NA I BA ME I SHKARKU MA DJ KTA 2 REMIX E RINJ.PLS SE PUOI THANKS

[ Edited Sun Jan 11 2009, 04:13pm ]


Back to top
dj-bledi
Sun Jan 25 2009, 11:07pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
NDRYSHIME DHE REMIXE TE REJA.FAQJA NUK ESHT E KOMPLETUME POR SE SHPEJTI DO TE PERFUNDOHET..NJI NGA PARTNERET KRYESOR I FAQES ESHT SHKODRAONLINE..JU PERSHENDES TE GJITHVE DHE JU FTOJ ME I NDIGJU DHE ME I VLERSU RMX E MIJA ...FLM ..ME RESPEKT DJ-BLEDI trokit ketu
Back to top
freni
Tue Jan 27 2009, 09:04am

Registered Member #1129
Joined: Tue Aug 21 2007, 10:41am

Posts: 1112
.

[ Edited Fri Sep 04 2009, 02:28pm ]
Back to top
dj-bledi
Mon Feb 02 2009, 12:37pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Flm freni per vlersimin edhe per @};- e meriton me te dhan nje :-*
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Mon Feb 02 2009, 12:45pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
dj te lumshin duart ma ar,,se je fantastik
Back to top
dj-bledi
Mon Feb 02 2009, 12:46pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Artiola Toska - Vetes nuk ja fal.Esht nje nga remixet e mija te fundit.Ju ftoj te gjithve me e degju dhe pse jo edhe me e vlersu.Ju uroj degjim te kendshem Me respekt dj-Bledi trokit ketu
Back to top
dj-bledi
Fri Feb 06 2009, 05:07pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701


[ Edited Fri Feb 06 2009, 05:11pm ]
Back to top
~*Christel*~
Fri Feb 06 2009, 09:41pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Shume e bukur
Back to top
.:BrikenO:.
Sat Feb 07 2009, 02:02pm

Registered Member #830
Joined: Tue May 15 2007, 12:27pm

Posts: 115
a munesh me na e ba nji mix me
Spit-falling & shiki shiki java
do te dalin bukur prej durve tujaBack to top
dj-bledi
Tue Feb 17 2009, 02:23pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Tingulli 3 ft.Soni - Me merr (dj-bledi reggaeton rmx 2009)

Back to top
dj-bledi
Wed Feb 18 2009, 07:13am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Greta Koçi e Indrit Mlika - Kolazh (dj-bledi reggaeton rmx)

Back to top
dj-bledi
Mon Feb 23 2009, 11:02am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Mimoza Shkodra - Krejt mi more (dj-bledi reggaeton rmx)


Back to top
sunríse
Mon Feb 23 2009, 11:06am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
ca te mori mimoza shkodra mar bledi???hahahah


Think happy thoughts!

Back to top
matura2000
Wed Feb 25 2009, 03:45pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
dj. please, kur te kesh kohe e mundsi, a ban me me gjet nji kang si spo di e e shkariku with you. di cris brown
grazie.


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
tonyvanart
Fri May 15 2009, 06:27pm

Registered Member #2848
Joined: Sat Apr 04 2009, 06:20pm

Posts: 2
Ciao Dj Bledi...kerkoj kenge dasmash...sa ma shum ke aq ma mire...ku mund ti shkarkoj?...Grazie!!!
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sat May 16 2009, 07:50am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
dj-bledi ka shkruar:

Greta Koçi e Indrit Mlika - Kolazh (dj-bledi reggaeton rmx)
Ty te lumshin durt ma Dj Bledi se boll e bukur e ke ba kyt remix.

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
sunríse
Sat May 16 2009, 07:57am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
hallall per punen si banka lezet me i nigju kta kang kur i merr ne dore ti. :-*


Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Sat May 16 2009, 08:02am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
edhe DJ-BLEDI thot:Think happy thoughts!

Back to top
dj-bledi
Wed Jul 29 2009, 01:01pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Massari - Real Love ( Dj Bledi Reggaeton rmx 2009 )

Back to top
babo
Wed Jul 29 2009, 01:06pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
dj po pate nej kange turke me e ba remix ritmike.. flm

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
dj-bledi
Wed Jul 29 2009, 01:07pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Alban Skenderaj - Nje here ne jete (dj-bledi 2009 rmx)

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2650 sec, 0.0882 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,123kB