Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Nje remix i ri. (beni kerkesen per kengen tuaj te preferuar)
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Mon Oct 13 2008, 01:23pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
shum te bukura ..:dj-Bledi:.. Bravo!

Artist Djal!
Back to top
Holly
Mon Oct 13 2008, 01:49pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
WOOOOOOOOW sa te bukura.
shum shum te bukura flm DJ Bledi .te lumshin duart.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
SuperGirl
Mon Oct 13 2008, 02:01pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
bravo dj. metamam bukur. si paskam pa kto.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
dj-bledi
Thu Oct 16 2008, 02:32pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Faleminderit te gjithe juve per komplimentet dhe fjalet e bukura.Do mundohem me ju shperbly me muziken teme..duke ju dhuru sa ma shume remixe.Nuk arrij me e kuptu nese tema qe kam hap une esht kuptu nga juaj por..po ju shpjegoj edhe njehere.Nese ju keni nje preferenc tuajen per nje kange ma shkruani ktu e une do ta perpunoj per qefin tuaj...flm edhe nje here..prej te gjithve.

.Me respekt dj-Bledi..


[ Edited Thu Oct 16 2008, 02:36pm ]
Back to top
dj-bledi
Wed Oct 22 2008, 03:30pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Geo Da Silva - I`ll Do You Like A Truck (Dub Mix and Albanian music-dj-Bledi remix)..
KET KANGE E RIDEGJOVA TEK PERSHENDETJA QE KISHTE BA ZJERMI DHE PAK ME PERPARA ISHA TUJ NDIGJU KANGEN E LORIT (DRIDHET ZEMRA)EDHE BANE NJE TURLI..SI PERFUNDM DOLI KJO...ISHALLA JU PELQEN..
geo_da_silva_-_ill_do_you_like_a_truck_dub_mix_and_albanian_music-dj-bledi_remix.mp3

[ Edited Wed Oct 22 2008, 03:32pm ]
Back to top
Gurabi
Wed Oct 22 2008, 05:04pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
very nice

[ Edited Mon Feb 08 2010, 09:19pm ]

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
zjermi
Wed Oct 22 2008, 06:08pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
dj bledi kete kange e kam per me me rrit adrenalinen

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
dj-bledi
Tue Oct 28 2008, 07:31pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Per deshiren e SUPER GIRL ...Reamon - Super girl (DJ-BLEDI-House provisor remix)Mas me shaj se nuk e kam perpunu hiç,bahet fjale per diçka provisore,por megjithate mu me pelqevi njisoj...Me respekt dj-Bledi...


reamon_-_super_girl_dj-bledi-house_provisor_remix.mp3
Back to top
SuperGirl
Tue Oct 28 2008, 07:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
thnx dj...tapo e degjoj sante ne shpi, se tesh nuk mundem..e rujta e te tregojBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
dj-bledi
Fri Oct 31 2008, 09:26am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Kete remix ja dedikoj vans se e di qe esht nje nga kenget e saj te preferume.ANILA MIMANI - PAS PERDES FSHEHUR RRI.Per momentin e kam vu vetem per degjim por se shpejti do ta ve k'tu edhe per download...Per ta degjuar trokit ketu[ Edited Sat Nov 01 2008, 06:31am ]
Back to top
♥Vαηα♥
Fri Oct 31 2008, 10:12am
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
Bledi flm shum shum naq shum bukur

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
dj-bledi
Fri Oct 31 2008, 06:06pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
GENTIANA ISMAJLI - UNE TE DUA...NEW REMIX 31.10.2008....
PER TA DEGJUAR trokit ketu

Back to top
WORLD
Mon Nov 03 2008, 08:17am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Dj a mundesh me ma ba mix kete kenge : Flori & Alketa - Merrme te fundit nate ... Flm !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
♥Vαηα♥
Mon Nov 03 2008, 05:50pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
..:dj-Bledi:.. ka shkruar:

GENTIANA ISMAJLI - UNE TE DUA...NEW REMIX 31.10.2008....
PER TA DEGJUAR trokit ketuBledi kjaa esht kenga jemeee

e ma banedhe ate qe te kam nis

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
dj-bledi
Mon Nov 03 2008, 11:35pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
flm te gjithve per komentet.une do t'mundohem mas me lan ken pa ja plotsu deshiren muzikore...jam tuj prit kaher edhe nji kerkes prej shkoderzemer persa i perket preferenc muzikore qe ka aj...se shpejti do ti gjeni ktu ata kerkesa qe bajten vana e world..bahet fjale vetem per mungese kohet dhe jo tjeter..Edhe nje here ju falenderoj shume sepse nje kerkese e juaja eshte nje permirsim i jemi persa i perket muzikes shqiptare...me respekt dj-Bledi
Back to top
dj-bledi
Mon Nov 10 2008, 10:26pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Shkurte Gashi - Dikur te deshta....dj-Bledi house remix..nentor 2008...degjim te kandshem. trokit ketu Jepni repliken tuaj persa i perket rmx..flm..Me respekt dj-Bledi[ Edited Mon Nov 10 2008, 10:28pm ]
Back to top
Lenita
Mon Nov 10 2008, 10:50pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
very special dj .bravo


Back to top
Loris
Mon Nov 10 2008, 10:56pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
"se tu non vuelves" (shakira& miguel)+ "per ty po flas" (edona llalloshi) shkrije talentin tash dj.

[ Edited Mon Nov 10 2008, 10:57pm ]

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
dj-bledi
Wed Nov 12 2008, 07:03pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Alketa e Flori - Merrme te fundit nate dj-bledi rmx

alketa_e_flori_-_merrme_te_fundit_nate_dj-bledi_rmx.mp3


[ Edited Wed Dec 31 2008, 01:59am ]
Back to top
dj-bledi
Wed Nov 12 2008, 07:17pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Edona Ft Miloti-Per Ty Po Flas dj-bledi rmx

edona_ft_miloti-per_ty_po_flas_dj-bledi_rmx.mp3


[ Edited Wed Dec 31 2008, 01:59am ]
Back to top
Loris
Wed Nov 12 2008, 10:39pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
thnx dj po ma shum po me pelqeka origjinali
gjths te lumshin durt (sa e keqe jam ee!!)

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
WORLD
Thu Nov 20 2008, 08:00am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
..:dj-Bledi:.. ka shkruar:

Alketa e Flori - Merrme te fundit nate dj-bledi rmx

alketa_e_flori_-_merrme_te_fundit_nate_dj-bledi_rmx.mp3Flm DJ. BLEDI


[ Edited Wed Dec 31 2008, 02:00am ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
:::ShkoderZemer
Sat Nov 22 2008, 04:07am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
bukur.. bukur.. me pelqen..

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
♥Vαηα♥
Thu Nov 27 2008, 07:09pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
Bledi a ka gja per mu aaa

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
dj-bledi
Fri Nov 28 2008, 03:06am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
♥Vαηα♥ ka shkruar:

Bledi a ka gja per mu aaa:::::::::::::::per ty si ska maj:::::::::::

O:-) ... >:/ ....

[ Edited Fri Nov 28 2008, 03:08am ]
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2964 sec, 0.0930 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,122kB