Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Nje remix i ri. (beni kerkesen per kengen tuaj te preferuar)
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Mon Jun 23 2008, 02:37pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Prsh nga Dj-Bledi.Ketu mundeni me ba nji kerkes tuajen per nje kange qe doni ju.Une do mundehem me e mixu ose ma mire me e perpunu per ju.Flm e ju pres qe te jeni te shumte.Me respekt dj-Bledi
[

...


[ Edited Sun Apr 11 2010, 06:48pm ]
Back to top
Cufi
Mon Jun 23 2008, 04:26pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
A Munesh Me E ba La bouche - In Your Life Remix Me Dj Dj Samy & Elissa - Ayami Bik
Back to top
::bud::
Wed Jun 25 2008, 02:09pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Njihere DJ_Bledi, si background du da kushtrima te maleve tona te thella (sa per relax mood)
...mandej ne shtrese te dyte (60Hz) si rritem na ven nji kange labe te mixume me gipsy style, kurse si instrument kryesor me ven fyllin edhe daullen me korrent, se shkojne bashke ata.
Ma perzi pak me muzike salca dhe majoneza se i nep shije, saaaaa.... pak R&B me Hard Rock e?
gjithashtu futi pak tango sa per me i dhane pak djegsine dhe perzije me regeaton, cha cha cha dhe me blues.

...si perfundim thjesht nji kange popullore shkodrane deshta edhe nji mese me raki (rakin ma ban MP4).

flm DJ-Bledi ta kthesha ne gzime.
Back to top
dj-bledi
Wed Jun 25 2008, 05:47pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ha hahaha Hajde bud hajde .flm prej tejet mar po skam ça mi ba ma ksaj kange vet.Ti e paske mixu vet e tlumshin durt se e paske ba per marak.Shyqyr se ske lind ne Iran duhet me thane se e kishe shkatrru boten tesh...hahaha...
Back to top
TheBloodyAlbo
Sun Jun 29 2008, 09:54pm

Registered Member #1855
Joined: Sat May 03 2008, 04:55pm

Posts: 7
A mund te na beni me download?
Flm Shume..
Ato kenget qe jane ne faqen e pare..
Flm Shume
Back to top
scutari82
Sun Jun 29 2008, 10:52pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
ate ja kam kerku edhe un ma pa jan koprraca dojn me i majt vetem per vedi
Back to top
dj-bledi
Sun Jun 29 2008, 11:51pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Prsh..tanve...flm per kerkesat tuaja..cufi..nje zgjellje pak ..e veshtire e jotja ..por e bukur..Edhe se nuk kisha shume kohe per ti dedikuar ktij rmx...bana nje previsorius remix...ishalla te pelqen..ky rmx eshte hala ne perpunim...gezoju me kete tani per tani...thnx per mirkuptimin..me respekt dj...dj...ju pres te gjithve...A harrova nese kerkoni remixin duhet te veni edhe versionin(prsh..house tribal dance reggaeton hip hop etj..CIAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

la_bouche_-_in_your_life_and_ft.elissa-ayami_bik.dj-bledi_previsorius_rmx.mp3

[ Edited Mon Jul 07 2008, 11:42pm ]
Back to top
dj-bledi
Mon Jun 30 2008, 12:00am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
che prsh...kerkoj ndjese por padashje fshiva ate komentin tand.une e kam lexu ate qe kishe shkru edhe te falenderoj
per te gjitha keshillat.Keto per mua jane vetem permirsim dhe ngritje.. thnx....che per mirkuptimin...ne qoft se nuk te besdis mundesh me shkru prap.te gjithe gabojme nga nje here..me respekt dj..dj..

[ Edited Mon Jun 30 2008, 12:01am ]
Back to top
dj-bledi
Wed Jul 02 2008, 07:40pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
HI PRSH TANVE U SHTU 1 REMIX I RI ME REMZIJE E NEXHAT OSMANI- AH MOJ ZEMER..DEGJIM TE KENDSHEM....ME RESPEKT.DJ..DJ..
Back to top
~*Christel*~
Wed Jul 02 2008, 09:30pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Pleaseee bani te mujtun qe ti bajme download edhe ne! [-O< [-O<
Back to top
dj-bledi
Mon Jul 07 2008, 10:02pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
New remix.tek playlist..me siper ..Mukades çanga - Qysh njat dite qe erdh pranvera(dj-bledi rmx)mundeni edhe me i ba download.....


mukades_anga_-_qysh_njat_dite_qe_erdh_pranveradj-bledi_rmx.mp3

[ Edited Mon Jul 07 2008, 10:04pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Jul 11 2008, 10:23am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
REMIX..F.Ndoci-Zonja Shkoder..Kenga e pare tek playlista e mesiperme.Degjojeni edhe beni replikimin tuaj.(((Nese keni veshtiresi me e hap playlisten nese seshte e plote beni klik tek texti qe duket pak brenda playlistit ehe beni refresh ose aggiorna))).Se shpejti do te vihet ktu edhe per shkarkim..Me respekt dj-Bledi..


[ Edited Fri Jul 11 2008, 11:16am ]
Back to top
dj-bledi
Thu Aug 21 2008, 12:07am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Frederik Ndoci - Zonja Shkoder..Remix...2008..Download..me respekt dj-Bledi...
frederik_ndoci_-_zonja_shkoder_dj-bledi_remix.mp3
Back to top
::bud::
Thu Aug 21 2008, 11:31amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
T-lumt dora DJ_Bledi do ti ndi sa te keme mundsine. Kur te kesh kohe na ven edhe noj foto te mramjeve qe organizoni, se do te jete atmosfere shume e bukur. Bravo.
Back to top
dj-bledi
Sun Aug 24 2008, 08:29pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Shume flm bud per komplimentin se po mrritet mendja.Sa t'me jepet mundesia do ti vej.Shtova edhe nje rmx te ri Korab Jetishi..I treti(house remix)per ta degjuar mund ta gjeni tek playlista e mesiperme kenga me nr 31 ose mund ta shkarkoni ketu ma poshte ku mund ti beni download..Flm prej te gjithve me respekt dj..dj
korab_jetishi-_i_treti_house_remix_2008_dj-bledi.mp3

[ Edited Sun Aug 24 2008, 08:37pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Aug 29 2008, 05:36pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
2 new remix..I gjeni tek playlista e mesiperme..Tn3-Kalle & Ali Gerguri - Mekatare..kenget mund ti gjeni tek playlista e mesiperme..degjim te kendshem..me respekt dj..dj
Back to top
dj-bledi
Mon Sep 01 2008, 12:11pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
2 new remix ..B.Spahja,I,Aloshi,S,Asllani - Nuses (remix dj-bledi)dhe ..Muharrem Ahmeti - Beqarin qaje me lot (dj-Bledi tribal remix 2008)..Ju uroj degjim te kendshem dhe flm per kerkesat e shumta ^:)^ ..kenget i gjeni tek playlsta e mesiperme.Me respekt dj..dj

[ Edited Mon Sep 01 2008, 12:16pm ]
Back to top
dj-bledi
Fri Sep 05 2008, 05:07pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Tingulli3 ft.Soni Malaj - Me merr (dj-Bledi best reggaeton remix 05.09.2008) per ta degjuar e gjeni ne playlist ktu ma nalt.Ju uroj degjim te kendshem.Jepni ketu edhe mendimin tuaj persa i perket remixit si ju duket.Mund ta komentoni.Me respekt dj dj....[ Edited Tue Sep 09 2008, 02:46am ]
Back to top
dj-bledi
Tue Sep 09 2008, 12:22am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
ALMA VELAJ - Moj zoge,Porsi zogu ne hava.Per momentin kenga eshte vetem per degjim por se shpejti do te vihet ketu edhe per shkarkim.E gjeni tek 1.il mio mix album.2.(remix i ri)shko..Ju uroj degjim te kendshem.Flm nga dj-Bledi..pres komentimin tuaj persa i perket remixit..me respekt..dj..dj
[ Edited Tue Sep 09 2008, 12:26am ]
Back to top
~*Christel*~
Tue Sep 09 2008, 11:08am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
bukur maj naqe.....ca kena me than ne! Go 4 it!!! :-*
Back to top
dj-bledi
Sun Sep 14 2008, 01:16am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Faton Rugova - Qaj qaj zemer ty new shtator 2008 remix by dj-bledi edhe per shkarkim
faton_rugova_-_qaj_qaj_zemer_ty_dj-bledi_rmxshtator_2008.mp3


[ Edited Sun Sep 14 2008, 01:26am ]
Back to top
dj-bledi
Mon Sep 22 2008, 05:58pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ju pershendes te gjithve..Pubikova 2 remixe te reja...Mund ti degjoni ketu trokit ketu ose adresa siper avatarit.Remixi i fundit do te hapet automatikisht kurse ate te rralles mund ta degjoni duke ba play tek playlista qe ndodhet nen titull.Ju uroj degjim te kendshem.Me respekt dj-Bledi..


Ardjan Jaku - Si modele(house e tribal remix)
Mariza Ikonomi - S'te kam harruar (dj-bledi remix 2008)
Back to top
~*Christel*~
Sat Oct 04 2008, 07:14pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
hi dj! Keta miksimet bukur shuuume

Une jam si gjithmone mrapa me kange,,,i marr vesht kur i ka dal boja

Plsss mundesh me me gjet Besen me kangen Engjejt te vrasin njelloj...ka fitu te top fest 5.

thenk juuuuuuuu !heart

[ Edited Sat Oct 04 2008, 07:15pm ]
Back to top
:::ShkoderZemer
Mon Oct 13 2008, 01:21am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Shume te bukura.. te lumte.. sa mire qe ke durim.. edhe vesh ke.. te lumtehttp://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
dj-bledi
Mon Oct 13 2008, 01:22pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Faleminderit prej tejet ShkoderZemer,Skam pase kohe shum me u marre me mixime se kam pase pune shume kto kohet e fundit..Tash po mundohem me ba naj rmx te ri me muzike Shkodrane...Ma thuj naj preferenc tanden qe ke...Flm edhe per vendin qe me ke rezervu ne kete forum qe me ban mu ndi si ne Shkodren tone...Me respekt dj-Bledi..

[ Edited Mon Oct 13 2008, 01:22pm ]
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3414 sec, 0.0815 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,056kB