Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Trupi - Shëndeti - Mjeksia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Tem burrash. njoftim vajza ishalla nuk do jeni te ofenduar nga kjo tem. kujdes para qe ta shikoni
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Mon Jun 16 2008, 08:45pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
edhe vajzat jan te mirprituna me mendimet e dyre

Djema ne silen moshe jeni ba senet, dhe a asht nje gja e mire kjo gja, dhe pak ekspirence nga kujtimet kur jeni ba senet.

une jam ba senet ne mushen 5 vjecane per mendimin tem asht nje gja shum e mire per pastertin. nuk e harroj kurr kur u tall me mua kur patem vesh vundin e motres

[ Edited Wed Jul 02 2008, 03:52pm ]

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Al Bundy
Mon Jun 16 2008, 08:52pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Qi eshte mire ajo s'diskutohet(pasterti). Un per vedi i bam jam por pasha zoten se kush me ka ba e kur me kan ba kurrgja s'di.K'ta te shtepise kurrgja s'me thojne jane ba ma zi se te Da Vinci Code.
P.S;Mondi zoten na e nis ndonje fotografi me fustan:-)))Back to top
Edmond-Cela
Mon Jun 16 2008, 09:02pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
hahahaha miri, per fat te keq nuk kam asnje maj naqe.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
amelsina
Wed Jul 02 2008, 03:49pm
Registered Member #2016
Joined: Sun Jun 22 2008, 05:05pm

Posts: 46
edhe vajzat jan te mirprituna me mendimet e dyre
---------------------------------------------------

he more Mondi,ne syrin e femnave kjo pytje ka veten nje kend-veshtrim .
nga sondazhet thuhet ,qe eshte mo i omel dhe i bukur.


dhelpra ashet dinake,por... ai qe ze ate eshte me dinak
Back to top
guest
Thu Aug 28 2008, 06:36pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
teme raki pune tarik edhe irak ark met


Back to top
::bud::
Fri Aug 29 2008, 10:56amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
amelsina ka shkruar:

edhe vajzat jan te mirprituna me mendimet e dyre
---------------------------------------------------

he more Mondi,ne syrin e femnave kjo pytje ka veten nje kend-veshtrim .
nga sondazhet thuhet ,qe eshte mo i omel dhe i bukur.ehhh ty tlumt hoja maj amelcine po ku paske kene ka here.
Back to top
babo
Tue Nov 18 2008, 06:39pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
une jam ba diku 9 vjec, doktori qe me ka ba ka vdek tesh.
normal qe asht pasterti dhe te ruan nga infeksioni.
vedin me fund e tu lujt me bushiq te lidhun te llampadari tu ken i shtrim ne shtrat e mbaj mend edhe une.
gjaja qe s'kisha dasht me mbajt mend asht kur me ka dal mpimja 2 ore mbas mbarimit te punes....

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Tue Nov 18 2008, 09:37pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
babo paske ken tane kasavet a thu se ke dasht mi perdor fill mbas operacionit :-)Back to top
utter
Tue Nov 18 2008, 11:11pm
utter

Registered Member #1737
Joined: Fri Mar 21 2008, 11:05pm

Posts: 321
mua me kan bere kur kam ken 7 vjeç dhe pjesa e prere ka mbetur ne muzeum, por tash kam qejf me e marre dhe me e nxerre ne ankand, duke filluar nga çmimi dysheme 100euro dhe deri sa te shkojne
per temen une mendoj se ne rralle te pare eshte pasterti e vet organit pastaj ne rralle te dyte eshte per fe!

shoke! kemi ne mes tene
shum' armiq' e tradhetore
popo!mos u qofte thene !
veç qe s'kane gje ne dore!

Back to top
babo
Wed Nov 19 2008, 09:48am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
tallu miri tallu

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
**Rusjane**
Thu Jan 21 2010, 05:57pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
Tash po perzihem edhe une ne kete teme por a nuk bajne te ne ne Shkoder synet qysh se le femija ?????????
Back to top
L€OÑ
Sun Jul 11 2010, 03:58pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Un per vedi mar djema jam ba synet ne moshen 11 vjeq.un kam pas deshir mu ba edhe ne mosh ma te vogel po prindit nuk ishin dakord edhe me thoshin lene mar qa po te duhet, nese un kur kam diqa fiksim edhe bej heret a von , Ishte prill edhe shoku jem i ngusht me mosh 14 vjeq tu pas edhe deshir per mu ba synet vjen e me thet ! a din se djali hadhes asht ba synet a shkojm e bahena edhe na dy , po mar i tham un .
djali i hadhes i tij ishte me mosh ne at koh nja 18 vjeq, shkej edhe i tham babes tem ishtu ishtu kam qef mu ba synet , baba tu kujtu se dikush asht tall me mu edhe me shokun tem e me thet, po mar pse nuk po bahesh fill sa lek duhet per mu ba? un i tham 5 mij lek ne at koh edhe asht e vertet e mbaj mend si sat. nisem un bashk me shokun tem edhe shkojm e bahena ne shpin e doktorit , e mbaj mend edhe emrin e tij , hi un i pari ne dhom me nji gjylpan ma mpin edhe pastaj nese kryn pun edhe dal un edhe hin shoku jem edhe ai hin e kryn pun edhe kthehena per shpi me dur ner gjepa . Hi ne shpi e me thet baba me ironi, he mara u bane ? po mar itham un, mas u tall me mu e me thet baba hajt iher uli pantollat ; po mar i uli un edhe u pa se ishte e vertet edhe erdhi e me rroku e m'puthi edhe i njoftan njerzit e afermt, me ju than te drejt nuk kam ndejt asnji dit ne shpi un as ai shoku jem ,tan diten tu i pa tjert tu lujt top dhe mas nji javet kena hek pejnat e operimit. pastaj jeta morri ritmin normal si gjith njerzit tjer tu lujt e tu shkapercy muret e baqeve t'kojshive si ne at mosh maa. nuk jam pendu qe jam ba asht shum gja e mir per shendetin
Back to top
Al Bundy
Sun Jul 11 2010, 06:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Leon tan ky muhabet e nji foto se vune me pa si ka dal me shnet? Kiding ee se po na e ven perimend/DBack to top
L€OÑ
Sun Jul 11 2010, 08:35pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Miri74 ka shkruar:

Leon tan ky muhabet e nji foto se vune me pa si ka dal me shnet? Kiding ee se po na e ven perimend/D


MIRI e kam foton por jam me dy mendje :-? ,a me e vu te tema (foto bardh e zi ) apo te ( flitni me imazhe )

[ Edited Thu Aug 05 2010, 08:04pm ]
Back to top
Vaskja
Wed Dec 08 2010, 02:26am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
lol meqa po shof une kekkam ne te pakt te pa bam synet...kekam mercie rara...lol


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2202 sec, 0.0699 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,871kB