Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
[poll] Cfare Muziket preferoni te Degjoni - Shkruani per qefin tuaj
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Wed Jun 18 2008, 02:07am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
BUJAN MOJ LOL..EDHE TI SI MA HODHE KSHU EDHE TI
DESHTA ME E FUT NKURTH TORINO PO MI PRISHE PLANET
EDHE TI KU SHKON E I GJEN KTO FAQE.UNE TUJ THANE çFARE PUNET BAN BUJA DERI TASH E MORA VESHT ME TE HELLUN..HAHAHAHAH..LOL
Back to top
~*Christel*~
Wed Jun 18 2008, 10:17pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
DJ-BLEDI


A ka mundesi me ma vu kangen qe te kam kerku a???
Back to top
dj-bledi
Wed Jun 18 2008, 10:51pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
TORINO KERKOJ NDJESE PER VONESEN ..PUN NAQ...NA MYTI...QE KU E KE E GEZOFSH ISHALLA..me respekt..Dj-Bledi

eranda_libohova_-_vajzat_e_fshatit_tim.mp3
Back to top
Bujana's
Wed Jun 18 2008, 11:53pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
DJ-BLEDI ka shkruar:

BUJAN MOJ LOL..EDHE TI SI MA HODHE KSHU EDHE TI
DESHTA ME E FUT NKURTH TORINO PO MI PRISHE PLANET
EDHE TI KU SHKON E I GJEN KTO FAQE.UNE TUJ THANE çFARE PUNET BAN BUJA DERI TASH E MORA VESHT ME TE HELLUN..HAHAHAHAH..LOLahahahahah BLEDI a din si thojne ,sa te mendohet i meqmi,i marri ka kry pune ,ahahahahahah po ti e deshte me me kopju mu eeeee, po qar punet baj ma a se din ti a....shendoshi trunin e njerezve ,ahahahahahahah..... \:D/

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
dj-bledi
Thu Jun 19 2008, 01:42am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
(BUJANA) THNX MAJ TASH E DI.KUR TE KEM NEVOJE E DI SE KU ME SHKU...ncncncncnc..ISHALLA SBI NDORE TANE DUHET ME THANE..hahahahahaah
Back to top
dj-bledi
Thu Jun 19 2008, 01:48am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Torino ..qe edhe nji version remix,veç mos mshaj ne mas te pelqeft.Sjam marre fort me te se mu nuk me ka pelqy shume....per kangen e kam fjalen eee..jo per Eranden..se me pa ken puna per me kap Eranden ndore u si e kisha ba...remix..hahahahaha

eranda_libohova_-_vajzat_e_fshatit_tim_dj_bledi_rmx.mp3
Back to top
~*Christel*~
Thu Jun 19 2008, 01:08pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
th DJ..... shume i bukur remix-i
E ke ba ti maj naqe,ku ka mas me te pelqy

[ Edited Thu Jun 19 2008, 01:09pm ]
Back to top
dj-bledi
Sun Jun 22 2008, 05:53am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
scutari82 ka shkruar:

ShkoderZemer ka shkruar:

ah ju ne emirgrim, doni kangen Lollipop??Do i vej .. t'shofim sa te tjere i pelqejne

scutari ke te drejte.. po nqs i ke edhe ketu zdo kishte kene keq . megjithate shofim tek kerkesat


sh.zemer nuk e di a asht pershtypja jeme apa sa ma shume kange qe vendos te shkodraonline aq ma i avasht bahet web-i

SKUTARI E SHKODERZEMER..Mduket se e keni gabim te dy..ça ka tbame muzika me ngadalsine e webit(ka te bame ma shum me grafiken,si video foto etj..muzika ne krahasim asht e fundit )...me sa di vettttt...???
Back to top
ariel
Wed Jul 30 2008, 02:03pm
Registered Member #2179
Joined: Tue Jul 29 2008, 01:29pm

Posts: 79
UAAAAAAAAAAAAAAA SA MALL QE ME NXORRI KJO KENGEEDHE KJONUK E DI PSE ME NGJALLIN NOSTALGJI KETO KENGE


Back to top
ariel
Wed Jul 30 2008, 02:07pm
Registered Member #2179
Joined: Tue Jul 29 2008, 01:29pm

Posts: 79
babo ka shkruar:

na gjeni edhe nej ninulle
PER ZOTIN ME T'BUKUR S'KE KU GJEN
E PAC ME JETE GOCEN

[ Edited Wed Jul 30 2008, 02:14pm ]


Back to top
Al Bundy
Wed Jul 30 2008, 02:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133


NUK E DI PSE ME NGJALLIN NOSTALGJI KETO KENGE


Sa larg na dergove ariel:-)) Po me jep mallin e kohes kur s'kam pase strese e preokupime:-)


Back to top
ariel
Wed Jul 30 2008, 02:19pm
Registered Member #2179
Joined: Tue Jul 29 2008, 01:29pm

Posts: 79
Miri74 ka shkruar:NUK E DI PSE ME NGJALLIN NOSTALGJI KETO KENGE


Sa larg na dergove ariel:-)) Po me jep mallin e kohes kur s'kam pase strese e preokupime:-)
PSE E KE KEQ EEEE, OHOHO 8 ORE PUNE E XHIRO PAZARIT MASANEJBack to top
dj-bledi
Wed Jul 30 2008, 04:30pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Prsh ariel me vjen keq por jam i deturuar me i hek kto video qe ke vu ktu.Thjesht sepse kjo teme ska lidhje me video ktu thjesht behet fjale me ba nje preference tenden muzikore ose me kerku nje mp3 qe t'pelqen.Tek tema urime dhe prsh ke nje teme te tidhe ku mundesh me publiku nje video.Flm per mirkuptimin..dj..dj
Back to top
zjermi
Wed Jul 30 2008, 04:34pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
a ke mundesi me na gjet ndonje remix te pakitos

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
ariel
Wed Jul 30 2008, 07:26pm
Registered Member #2179
Joined: Tue Jul 29 2008, 01:29pm

Posts: 79
DJ-BLEDI ka shkruar:

Prsh ariel me vjen keq por jam i deturuar me i hek kto video qe ke vu ktu.Thjesht sepse kjo teme ska lidhje me video ktu thjesht behet fjale me ba nje preference tenden muzikore ose me kerku nje mp3 qe t'pelqen.Tek tema urime dhe prsh ke nje teme te tidhe ku mundesh me publiku nje video.Flm per mirkuptimin..dj..djOK YLLO, SE KISHA KUPTU. VECSE UNE KAM SHUME KERKESA.

DOJA TE DEGJOJA ERMAL MAMAQIN ME "LET'S LOVE"

Back to top
dj-bledi
Fri Aug 01 2008, 04:01pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
haha..pergjigje e thjeshte dhe e shpejte po mpelqen.Me vjen keq por per momentin jam me pushime dhe se kam mundesine me gjete asgja por mundem me ju thane qe sa te kthehem sdo tju mungoje kange nga ana jeme.I vetmi qe per momentin mundet me ba naj gja eshte shkoderzemer ose miri.Flm per mirkuptimin dhe pushime te mbara edhe juve.Me resp dj..dj
Back to top
freni
Mon Sep 01 2008, 11:44am

Registered Member #1129
Joined: Tue Aug 21 2007, 10:41am

Posts: 1112
Un spo kerkoj kang se po lollet DJ -BLEDI se keka edhe me pushime. Kur te vish na bjer naj kang me cifteli naqe se i kam fiksim . [-O<
Back to top
dj-bledi
Mon Sep 01 2008, 12:04pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Freni flm naq per kometin por pushimet per mua kan maru me kohe.Persa i perket lodhjes te them te drejten kur bahet fjale per muzike mduket se çlodhem se e kam pasion si femnat ..ha..ha.Une çdo kerkese mundohem me e ba te mundur.Me respekt dj..dj.. #:-S

[ Edited Mon Sep 01 2008, 12:06pm ]
Back to top
freni
Mon Sep 01 2008, 12:58pm

Registered Member #1129
Joined: Tue Aug 21 2007, 10:41am

Posts: 1112
Shife ket sa i sterhollon muhabetet. Un te kerkova veq nji kang me cifteli nuk te thash me nxjerr tan at djers mar naqe [-X @};-
Back to top
jimm
Mon Sep 01 2008, 10:54pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
u bana lamsh krejt
ky forum nuk te ofroka shum opsione
as me fshi ate qe kam shkru
as me fshi komplet profilin
si i bahet ? kush me tregon?
Back to top
dj-bledi
Tue Sep 02 2008, 04:28am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Jimm prsh mar naq te kesh ma kujdes per here tjera.E vertet eshte qe nuk mundesh me e fshi at qe shkrun por ke opcionin shiko pergjigjen para se ta postosh..Si i thojn asaj fjals ok jimm..Me respekt dj..dj
Back to top
jimm
Tue Sep 02 2008, 08:56am

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
po te gjitha forumet i kane keto opsione i kan edhe shqip
ky i paska mangut dhe nuk te shpjegon gja si futet nji video nji gif etj
me vjen inat se shkodra asht vendi ku perdoret ma shum pc edhe sjan ne gjendje me ndertu nji forum
Back to top
dj-bledi
Thu Sep 04 2008, 06:28pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Freni me fal per vonesen por nuk kam pase shume per me nejt ktu.MENTOR KURTISHI Kur jam ken nji vakt i ri..Eshte pak moderne se krejt me çifteli nuk e vuna se kisha frige mos te me prishet koha..Ishalla te pelqen dj..dj
mentor_kurtishi_-_kur_kam_ken_nji_vakt_i_ri.mp3
Back to top
jimm
Fri Sep 05 2008, 08:15pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
dj po na ban me shkund kryt prej entuziazmitBack to top
:::ShkoderZemer
Fri Sep 05 2008, 09:45pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
hajt jimm ja paske marre doren, mos u anko ,

Ne fakt ke te drejte perkthimi i disa gjanave mungon , po mundohena aq sa kena mundesi me i perkthy ne kohe.. po se meson edhe pak anglisht nuk t'ban keq

Dhe here te tjera per cdo pytje kalo tek temat ne fund te forumit ku mund te t'ndihmojne administratoret flm

Pershendetje,

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3370 sec, 0.0908 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,222kB