Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
EJANI TE DEGJONI KENGET E MIA (dj-Bledi).....
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Thu May 29 2008, 12:45pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Ketu mund te degjoni kenget e mia.Ishalla tash po ju pelqejne.Ma bani pak reklam qe ta marr pak fame se ju shperblej.hahahahahaha..Pershendes tan djemt dhe vajzat e chatit Shkodraonline,por edhe juve qe po merrni guximin me degju kenget e mia.Ju prsh Tanve kalofshi mire.kliko dhe degjo


[ Edited Thu Jun 19 2008, 11:57pm ]
Back to top
Vaskja
Thu May 29 2008, 12:57pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
o dj bledi ma a po shkon ne sachall (firenze) me mixu bashk me ata aristat shqiptar qe vijn me 1 qershor me duket


Back to top
:::ShkoderZemer
Thu May 29 2008, 01:04pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
nigja mi dergo ne email nji nga nji se
i vejme edhe Ktu te faqja

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
:::ShkoderZemer
Thu May 29 2008, 01:14pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
ty te vjen edhe dora me kto banner , na ban nji per
muziken tane ta vejme ktu dhe na ban nji per muziken shkodraonline , mos harro me njyra te hapta pak qe ti pershtatet faqes

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
zjermi
Thu May 29 2008, 04:26pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
o bledo bravo, bravo

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Jun 03 2008, 04:14am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
te lumte dora, mi dergo kanget qe ti vejme ketu per degjim, dhe pse
jo disa edhe per shkarkim

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
dj-bledi
Fri Jun 20 2008, 12:39am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
NEW REMIX...new look..kliko dhe degjo

[ Edited Fri Jun 20 2008, 12:41am ]
Back to top
zjermi
Fri Jun 20 2008, 03:11am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
kja kanga nje unaze,,,,hordhek.
edhe kur i regjidtrojne keti kange stonojne lene ma qa bahet me kendu live

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
dj-bledi
Fri Jun 20 2008, 11:52am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Prsh zjermi flm per kritiken por me vjen keq me te thane qe ke ba nje gabim.Kyt kangen e kam perpunu vet bazen e kanges kam fjalen masi esht kendu,por kendimi asht i bam live pranaj nga nji here me pyt sbahet gja.eshte ma mire me thane per live qe eshte knu mire paska dale lene po me e rregjistru ne studio..simas mejet sepse njof at qe e ka kendu edhe e di se çfare kapacitetit ka..Do te ve ndonje kange tjeter te ketij kengetarit edhe pres qe te jepsh nje gjykim.Thnx per mirkuptimin edhe mos ma merr si nje gja provokuese se sdu me kriju polemika ktu asht thjeshte nji vrejtje sikur ajo qe bane ti...respekti ne rralle te pare vlen per muaaaaa....
Back to top
::bud::
Fri Jun 20 2008, 12:49pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Te lumt dora, dhe urime se ke talent. Bravo DJ_Bledi

sot nje vjete je i rexervuar per dasmen teme OK?
Back to top
::bud::
Fri Jun 20 2008, 12:51pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
DJ-BLEDI ka shkruar:

Prsh zjermi flm per kritiken por me vjen keq me te thane qe ke ba nje gabim.Kyt kangen e kam perpunu vet bazen e kanges kam fjalen masi esht kendu,por kendimi asht i bam live pranaj nga nji here me pyt sbahet gja.eshte ma mire me thane per live qe eshte knu mire paska dale lene po me e rregjistru ne studio..simas mejet sepse njof at qe e ka kendu edhe e di se çfare kapacitetit ka..Do te ve ndonje kange tjeter te ketij kengetarit edhe pres qe te jepsh nje gjykim.Thnx per mirkuptimin edhe mos ma merr si nje gja provokuese se sdu me kriju polemika ktu asht thjeshte nji vrejtje sikur ajo qe bane ti...respekti ne rralle te pare vlen per muaaaaa....DJ. A perdore CoolEdit per pastrim zhurme, apo perdore program tjeter? :-?
Back to top
zjermi
Tue Jun 24 2008, 03:21am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
DJ-BLEDI ka shkruar:

Prsh zjermi flm per kritiken por me vjen keq me te thane qe ke ba nje gabim.Kyt kangen e kam perpunu vet bazen e kanges kam fjalen masi esht kendu,por kendimi asht i bam live pranaj nga nji here me pyt sbahet gja.eshte ma mire me thane per live qe eshte knu mire paska dale lene po me e rregjistru ne studio..simas mejet sepse njof at qe e ka kendu edhe e di se çfare kapacitetit ka..Do te ve ndonje kange tjeter te ketij kengetarit edhe pres qe te jepsh nje gjykim.Thnx per mirkuptimin edhe mos ma merr si nje gja provokuese se sdu me kriju polemika ktu asht thjeshte nji vrejtje sikur ajo qe bane ti...respekti ne rralle te pare vlen per muaaaaa....


o bledo na ven ndonje kange tjter pra...
per ata qa kam ndi nuk kam pase verejtje jane shume te bukura edhe shume mire te perpunume


ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
dj-bledi
Wed Jun 25 2008, 11:34pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Faleminderit gjithve per komentet dhe mikpritjen tuaj.Ju a shperbesha ne gezime tuaja...edhe hajdeni e kerkoni ndonje kange edhe ju.se dikush duhet me fillu..mkeni lane vetem..hajt se sbahet gja kam erdhe i fundit vet..esht edhe da rruge me u baaa...respekt per te gjithe ..nga ...dj dj
Back to top
Cufi
Tue Jul 08 2008, 11:16pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
brravo dj-bledi je fantastik
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2053 sec, 0.0639 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,798kB