Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Tue Apr 15 2008, 07:11pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Meqe me ra rasti ketu mund te kshillomi ku me marre MP3 ne Shqip

trokit ketu
dhe
trokit ketu (ketu mund te qoni edhe SMS falas)


Ju lutem nqse keni ndonje preference kengetaresh na tredoni se jane shum.
Ja ndishi lezetin e ju pershendes me kange e 7 te rreshtit 53 :O)hhahahhaaa.......
Back to top
lea_it
Tue Apr 15 2008, 07:13pm

Registered Member #1710
Joined: Fri Mar 14 2008, 12:52pm

Posts: 245
tu rrit nera zotni bud

Zoti me ka fal ment trupin dhe bukurin
Ju te tjert mas u lodhni kot se sju bjen gja nsqep

Back to top
dj-bledi
Mon Jun 30 2008, 03:02pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
BRAVO BUD.SHYQYR SE SKA TBAME ME KYTE AJO TEMA QE kam BA VET SE KSAJ I THOJN ME TI KPUT KAMT...HAHAHA....KU KA SHKU MI GJET KTA KANGE..HAHAHA...MATRAPAZLLEK I KEQ..TBETOHEM KONKURRENCE E MADHE ..3VET MEGJITH MU KAN ARDHE ME BA KERKESA TE UNE ASHEF çA BAHET..Shyqyr se e kam pune 2te kyte si dj se kur te dush me dek pa hanger..hahah...ty ste ka kush mar...Me respekt ..dj..dj

[ Edited Mon Jun 30 2008, 03:11pm ]
Back to top
Al Bundy
Mon Jun 30 2008, 08:07pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kur te jesh merzitur shume
ardit_gjebrea_-_kur_te_jesh_merzitur_shume.mp3Back to top
babo
Thu Jul 10 2008, 04:37pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ate kangen qe thuhet te faqja e forumit zonja Shkoder ku mund ta gjej?

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
dj-bledi
Wed Aug 20 2008, 11:27pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
ju lutem permbajuni temes..flm per mirkuptimin..dj..dj
Back to top
::bud::
Thu Aug 21 2008, 11:23amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
DJ-BLEDI ka shkruar:

BRAVO BUD.SHYQYR SE SKA TBAME ME KYTE AJO TEMA QE kam BA VET SE KSAJ I THOJN ME TI KPUT KAMT...HAHAHA....KU KA SHKU MI GJET KTA KANGE..HAHAHA...MATRAPAZLLEK I KEQ..TBETOHEM KONKURRENCE E MADHE ..3VET MEGJITH MU KAN ARDHE ME BA KERKESA TE UNE ASHEF çA BAHET..Shyqyr se e kam pune 2te kyte si dj se kur te dush me dek pa hanger..hahah...ty ste ka kush mar...Me respekt ..dj..dj


Dj-Bledi hahaaaa....... DJ dmth punetore ne te Zeze hahaaaa....

Lamsh ma hesapi. Kanget tuja qendrojne "UNIQUE"
Back to top
dj-bledi
Tue Aug 26 2008, 11:47pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Prsh all.Ne qoft se e ka marre malli kend me ndigju popullore shkodrane-->>>tja gersasin ktu(shtype) shtova 14 new hits tek playlista qe kam vu me popullore shkodrane.Ju uroj degjim te kendshem.Me respekt dj..dj

[ Edited Tue Aug 26 2008, 11:49pm ]
Back to top
Holly
Fri Jan 09 2009, 06:29pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
flm ju siper per kenget.

une nuk di me vu kenge

[ Edited Fri Jan 09 2009, 06:31pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
::bud::
Sun Jan 11 2009, 01:02pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Pata thjesht qejf me pergzu DJ-Bledin per kanget qe ka vu ne krye te forumit dhe per talentin e mundin e tij.

Bravo DJ-Bledi ty t'pas shkoder Locja.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1832 sec, 0.0668 of that for queries. DB queries: 47. Memory Usage: 2,710kB