Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ejani t'kendonje gjithe bashke.
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
S~erenity
Sun Jun 28 2009, 10:11pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
mbledh e mbledh e grumbullo
a s'me thua pse s'pushon

maj bubrrec po fryn murla
nji barre dru ma jep hua
Back to top
West****
Sun Jun 28 2009, 10:25pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Moj bubrrec, moj bubrrec
ti gjithe diten rrin tuj ec

Mbledh e mbledh e grumbullo
a thu valle per mu punon

Moj bubrrec po vi me t'pa
nji barre dru ma jep uha

Do ta laj porsa te vij vera
per nji barre te jap dy te tjera.
Back to top
West****
Sun Jun 28 2009, 10:35pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Une gjithmone e kendoj kyt kangen, bile dhe kur kena njerez ja marrim me tim shoq dhe ai qeshet , thot ,po as shume diference moshe skena maj po qa te ka met ne goje kjo kange e fillojme..

Ah more babe me te cilin me ke feju
Me nji 40 (Dyzet) vjeqar
Me detyron me u perqafu..
Back to top
S~erenity
Sun Jun 28 2009, 10:48pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
West**** ka shkruar:

Moj bubrrec, moj bubrrec
ti gjithe diten rrin tuj ec

Mbledh e mbledh e grumbullo
a thu valle per mu punon

Moj bubrrec po vi me t'pa
nji barre dru ma jep uha

Do ta laj porsa te vij vera
per nji barre te jap dy te tjera.bravo west se e dita se e kam shkru gabim teksin, s'mu kujtote :-??
Back to top
naqja_shkodran
Mon Jun 29 2009, 10:54am

Registered Member #3042
Joined: Wed Jun 10 2009, 05:00am

Posts: 44
kur gjethet bijne ne vjeshte me dukesh n'vaj natyre,
per ty s'mundem me heshte,
si gjethja bahem n'ftyre,
e ftohun dhe e ngrime si bora ne kallnur,
po del kjo kanga ime ankuse thell n'krahnur.

ti m'ke braktis moj vajz,
te kjofshin haram ndjenjat e mija,
se larg dashnise moj vajz,
te lindi ne zemer pabesia,
ke me u pendue,
por athere ka me ken vone,
e tuj lotue,
ka me te ra n'mend dashnija jone..............
Back to top
Mbreteresha
Wed Sep 23 2009, 09:33pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
mkane thane shoqet mrameeeeeeeeee
merre moj merre djalin eeeeeeeee
o ju lumt goja mori shoqe
..............

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Thu Sep 24 2009, 12:44pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
sunríse
Thu Sep 24 2009, 12:45pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Mbreteresha ka shkruar:

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssdridheeee siper tavolines me taka ahahahhahahahhaha


Think happy thoughts!

Back to top
Mbreteresha
Thu Sep 24 2009, 12:49pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
o ju lumt goja mori shoqe
e kam marre une djalin eeeee :p
sbashku me kalu jeten eeeeeeeeeeeeeeeee

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2707 sec, 0.0809 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,699kB