Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shqiptare apo e huaj
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Sun Mar 30 2008, 06:33pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
cila muzik ju pelqen ma shum shqiptare apo e huaj dhe pse.

mua pelqen shqiptarja sepse ka kuptim, emocione, pacion, shije shum e bukur kendimi

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
SuperGirl
Mon Mar 31 2008, 12:57pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Me pelqen shume muzika shqiptare...asht ne vend te pare. Por te them te drejten edhe muzika e huaj ka lezetin e vet. psh kanget italiane, sidomos ato romantike jane te pakrahasueshme....
Ne vend te trete jane anglezet.
Kurse kanget sllave, greke (shumica) turke, e te tilla si keto nuk me pelqejne.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Mar 31 2008, 12:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ups..harrova kanget franceze...jane shum te bukura!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Tue Apr 01 2008, 03:54am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
une i ndigjoj te tana, mjafton qe me me pelqy

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
belgium
Tue Apr 01 2008, 02:56pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
un pervec kangve shqiptare dhe atyne kineze nuk i degjoj se nuk me pelqejn aspak...sepse jan te kopjume neper ballkan dhe ma mire se kange FRANCEZE nuk gjen ma bukur...
Back to top
dj-bledi
Tue Jun 17 2008, 02:13am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
PRSH.UNE FLAS ME MUZIKE DHE MENDOJ QE NJE KENG E BUKUR SKANEVOJ PER KOMENT NE çFARDO GJUHET QOFTE.ASHT SI PUNA E DASHNIS KUR TE HYN NE ZEMER....QORROHESHHHHH
Back to top
Al Bundy
Wed Jun 18 2008, 07:47pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Meqe postimi i fundit ka ken 'kange te bukura ne gjuhe te tjera
kjo poshte shpresoj t'ju pelqeje;-)'
arash_boro_boro.mp3Back to top
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 17 2008, 04:28pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Te dyja


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
Lenita
Mon Nov 17 2008, 04:47pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
te huaja


Back to top
babo
Tue Nov 18 2008, 06:32pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
e veshtire me i dallu

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Juventini
Mon Dec 15 2008, 04:25pm

Registered Member #2241
Joined: Wed Aug 20 2008, 06:20pm

Posts: 640
shqiptare jan ne vend te pare por edhe muzika e huj me pelqen pak....
Back to top
Meli
Wed Dec 24 2008, 05:12pm

Registered Member #2483
Joined: Thu Nov 27 2008, 05:46pm

Posts: 379
te dyja besa me pelqejn

A person can be lonely even if [he] is loved by many people, because [he] is still not the 'one and only' to anyone."

Back to top
**Rusjane**
Thu Dec 25 2008, 02:25am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
edhe mua te dyja me pelqejne kajhere varet nga humori qe kam:D:D
Back to top
_GUINNESS_
Thu Dec 25 2008, 02:26am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
MIX muzik
Back to top
nadja
Thu Dec 25 2008, 12:40pm

Registered Member #2511
Joined: Fri Dec 19 2008, 03:38pm

Posts: 151
Shqiptare me shume
Back to top
star
Wed May 20 2009, 10:31am

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
varet cfare tip muziket asht,por ne pergjithsi ate shqiptare nij ma shume.
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Fri May 22 2009, 08:13am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Keng japonezet me pelqejn sps e kuptoj :p
Te dyja jan te bukuta, ka keng shqiptare te bukura e ka keng te huja te bukura.

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
drejtesia
Fri May 22 2009, 08:38am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
po te kendoheshin kenget shkodrane si dikur do thoja shkodranet,por keshtu si i ka shku hadhi tu knu tan me 100 E smunem me than te njejten gja
Back to top
belgium
Fri May 22 2009, 01:41pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ULTRAS ROMA ka shkruar:

Keng japonezet me pelqejn sps e kuptoj :p
Te dyja jan te bukuta, ka keng shqiptare te bukura e ka keng te huja te bukura.


ti sbake per me te vu juri ne festival se bake me hile hhhahhahahaa
Back to top
Mbreteresha
Fri May 22 2009, 02:26pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
me pelqejne kenget greke shume,edhe muzika melankolike ska randsi cfare gjuhet eshte,mjafton te kete melankoli ne te..

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sun May 24 2009, 07:35am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
belgium ka shkruar:

ULTRAS ROMA ka shkruar:

Keng japonezet me pelqejn sps e kuptoj :p
Te dyja jan te bukuta, ka keng shqiptare te bukura e ka keng te huja te bukura.


ti sbake per me te vu juri ne festival se bake me hile hhhahhahahaa


hahahahahhahaha edhe kinezet di :p

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2630 sec, 0.0937 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,075kB