Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kendoje nje kange per ne.
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
sunríse
Thu Oct 22 2009, 01:12pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Dashuria shuhet ne heshtje si thahet trendafili ne etje
tani kam nevoj per buzeqeshje qe me fale ti
pa ty shum i ftohte eshte janari
pa ty nuk me ngroh as zjarri
ishe i pariiiii qe zgjove ndjenjat pa kufi


Think happy thoughts!

Back to top
❤Bambolina❤
Thu Oct 22 2009, 01:59pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
dy pika lot ne syt e mi pa gjum edhe ket nat te pres e vetmuar,ti nuk vjen,ti vonohesh perseri..me ken je,cila ty te ben shoqeri,un e di-un e di-un e di..qe ti po me trallton edhe sonte rri pa ty dhe ti je me tjeter kend.ku je ti ku je ti ku je ti ku i ke fjalet qe me ke then vec i jemi ti do te jesh dikur besen me ke dhen.Lamtumir genjeshter dhe trallti se tash un te gjitha po i di mos me thirr dhe falje mos kerko se kam frik se ti me trallton. =((

[ Edited Thu Oct 22 2009, 02:01pm ]
Back to top
Xhulio8
Thu Oct 22 2009, 08:54pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
dallavere shume ti po me ben
edhe me magji ti po me cmend
me asnje ste nderroj ne kete dyrnja
kur une jam me ty ndihem pasha

lol
Back to top
☼sunshine
Sat Oct 24 2009, 12:41am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
...Forse Di Pupo...

E così te ne vai,
forse, mi mancherai
non si può stare soli
amo te, niente più.
E non c'è più bisogno d'inventare
le sere per poterti divertire
la scusa dei blue jeans che fanno male
per poi finire sempre a far l'amore.
E non c'è più la luna che ti guarda
l'avevi detto tu che è un po' bugiarda
il vento che portava il tuo sapore
la voglia matta di ricominciare.
Piangerai? Forse sì, forse no,
se non piangi tu
Scriverai? Forse no, forse sì,
se mi scrivi tu
Dove andrai? Forse qua, forse là,
ti ritroverò
Ci sarai? Forse solo un momento ti aspetterò.
E non ti posso dire più domani
ripeti mille volte che mi ami
sei dolce tu che prendi la mia mano
lo sai che come te non c'è nessuno.
Come un bambino
non sa parlare
stammi vicino
non mi lasciare.
Piangerai? Forse sì, forse no,
se non piangi tu
Scriverai? Forse no, forse sì,
se mi scrivi tu
Dove andrai? Forse qua, forse là,
ti ritroverò
Ci sarai? Forse solo un momento ti aspetterò.
E non c'è più la luna che ti guarda
l'avevi detto tu che è un po' bugiarda
il vento che portava il tuo sapore
la voglia matta di ricominciare.
E non c'è più bisogno d'inventare
le sere per poterti divertire
la scusa dei blue jeans che fanno male
per poi finire sempre a far l'amore.

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Xhulio8
Sun Oct 25 2009, 10:11am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
po kur te jesh mezitur shume
ne raft te librave kerkome
atje i fshehur do jem une
ne ndonje fjale a ndonje shkronje
mjafton qe librin,, pak ta heqesh
dhe une do zbres do vij pas teje
ti si dikur me madh do qeshesh
si nje blerim pas nje rrekeje
dhe une do zbres do vij pas teje
Do Vi........
Back to top
❤Bambolina❤
Wed Oct 28 2009, 03:59pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
Te amo, te amo

She says to me, I hear the pain in her voice

Then we danced underneath the candelabra she takes the lead

Thats when i saw it in her eyes its over
Chorus

Then she says te amo then she put her hand around me waist

I told her no,

She cries Te amo i told her im not gonna run away but let me go

My soul is crying, without asking why

I said te amo, wouldnt somebody tell me what she said

Dont it mean I love you

Think it means I love you

Dont it mean I love you
Te amo, te amo, shes scared to breathe

I hold her hand, i got no choice uhh

Pull me out on the beach, danced in the water, i start to leave

Shes begging me and asking why its over
Chorus

Then she says te amo then she put her hand around me waist

I told her no,

She cries Te amo i told her im not gonna run away, but let me go

My soul is crying, without asking why

I said te amo, wouldnt somebody tell me what she said

Dont it mean I love you

Think it means I love you

Dont it mean I love you

Think it means I love you
Then she says te amo then she put her hand around me waist

I told her no,

She cries Te amo i told her im not gonna run away but let me go

My soul is crying, without asking why

I said te amo, wouldnt somebody tell me what she said

Dont it mean I love you

Think it means I love you

Dont it mean I love you

Dont it mean I love you

Think it means i love you


Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2805 sec, 0.0804 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,640kB