Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkarkoni kenge popullore puro shkodrane
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Mon Jun 23 2008, 06:33pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
amelsina ka shkruar:

por kur kena noi kerkese e coni ne email
ja un kom qejf ate sja di titullin,po ja po shkuj nja dy vargje
:kur jena bashke ne ta dy ,do t`na shikojne me zili ,dhe do ta`na thojne ne sy sa duhemi une ti,l la la la
do ma plotsoni ket deshir
ekom fiksim ket kenge
ja po ju jap ne i t`pucme
muuaahhhhpo maj naqe ta jep xhaja ty po me duhet e-maili qe ta dergoj


Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
::bud::
Mon Jun 23 2008, 08:24pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
qoja me fishkullime ma Mondi?
Back to top
amelsina
Tue Jun 24 2008, 05:27pm
Registered Member #2016
Joined: Sun Jun 22 2008, 05:05pm

Posts: 46
ta provoj i here

dhelpra ashet dinake,por... ai qe ze ate eshte me dinak
Back to top
Edmond-Cela
Tue Jun 24 2008, 05:58pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
vetem per tu dhe mua amelsina[ Edited Tue Jun 24 2008, 05:59pm ]

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
amelsina
Tue Jun 24 2008, 06:07pm
Registered Member #2016
Joined: Sun Jun 22 2008, 05:05pm

Posts: 46
rrofsh mondo
flm shume.
,kiss vetem per ty

dhelpra ashet dinake,por... ai qe ze ate eshte me dinak
Back to top
Edmond-Cela
Tue Jun 24 2008, 06:09pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
amelsina ka shkruar:

rrofsh mondo
flm shume.
,kiss vetem per tyska gja hyc maj naqe kenaqsija jeme. a te erdhi kanga ne e-mail?


Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
:::ShkoderZemer
Thu Jul 10 2008, 10:25pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Zonja Shkoder per gauchos
zonja_shkoder.mp3

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Cufi
Thu Jul 10 2008, 10:44pm
Shkodra Shpirti

Registered Member #1712
Joined: Fri Mar 14 2008, 09:01pm

Posts: 1220
po asht njish frederik ndoci.

kenga shum e bukur

po i thojm dj-bledit me na e miksu
Back to top
babo
Sat Jul 12 2008, 09:51am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
nnuk del keshtu si e ka nxjerr mondi del tjera gja

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Sat Jul 12 2008, 07:53pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
si te del?
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1488 sec, 0.0316 of that for queries. DB queries: 48. Memory Usage: 2,742kB