Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkarkoni kenge popullore puro shkodrane
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Fri Mar 16 2007, 08:33pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Ktu keni mundesi me shkaarku kand den baba-den shkodra ( Jo kang te rame ne shkoder )

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Z. Zamir Kaceri
Mon Mar 19 2007, 10:03pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Ku mund ti shkarkoj kg?

Lumi Dushes
Back to top
anja
Fri Mar 23 2007, 04:11pm

Registered Member #538
Joined: Mon Feb 19 2007, 06:35pm

Posts: 118
Falminderit per kenget zoti bosi, shume te bukuraedhe pse cilesia eshte pak e dobet.
Back to top
SuperGirl
Sat Mar 24 2007, 02:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ku jane kenget?!............................Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Sat Mar 24 2007, 06:08pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Ma bani hallall varza se skam pas kohe me i ba upload...
Qe ku i keni ktu, hani ket link dhe shkarkojini
trokit ketu

Bye teshwww.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Wed Mar 28 2007, 11:02am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
sa punet i ke dhe ti Bossi.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Wed Mar 28 2007, 01:58pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
a ju peqeynen ihera ... kja ka rendesi

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
:::ShkoderZemer
Wed Mar 28 2007, 03:20pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Bossi.. i madh je.. kange fantastike.. shume shume flm... u knaqa une e tane shpija me gjithe miq... flm edhe iher.. edhe mos e nal doren.. na gjej te tjera :-D


http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Shkodran
Sun Apr 01 2007, 06:40pm

Registered Member #119
Joined: Sat Oct 28 2006, 05:36pm

Posts: 21
ShkodraOnline edhe Bossi tju bej nje pytje si mund te vendosi un keng shkodrane ktu se kam ca keng te bukra , pres pergjigje

________________________
trokit ketu

Back to top
al82
Sun Aug 26 2007, 08:15pm
rrencaku

Registered Member #344
Joined: Fri Jan 12 2007, 08:30pm

Posts: 270
Pershendetje Bossi. Ku me i shkarku ato kangt e Frederik Ndocit mor burr se na iku truni?!
Back to top
.: Deno :.
Sun Aug 26 2007, 09:03pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
aty te lista mar grup, ne faqe te pare, tek vend ku degjohen kenget, klikome te djathten the shtyp DAWONLOAD ... bye

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Wed Mar 19 2008, 09:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mix kangesh shkodrane dhe sllave....i pershendes tan ato qe do i download-ojne

trokit ketu


ps.ishalla i kam ba tamam uploadBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Edmond-Cela
Thu Mar 20 2008, 12:33am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
te dumshin duart super

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
shkodrani ne mergim
Thu Mar 20 2008, 02:24am
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
thx super.
kenge te bukura.Me duket se eshte Hajro Pepa apo jo se si kanget e tij dhe zani i tij mu duken?
Please na veni sa me shume si keshtu kengesh qe te kemi mundesi ti shkarkojme se na kenaqin ne shtepi; rruges ne makine per ne pune dhe ne pune dhe na heqin sa do pak mallin.
edhe njehere thanks.
Back to top
zjermi
Thu Mar 20 2008, 03:41am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
super qa duhet me ba se nuk kam dite naqe

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Edmond-Cela
Fri Mar 21 2008, 12:03am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
zjermi. shtyp aty ku thot free dhe prit pak dhe mendej ka per te dal nje kod fut kodin aty dhe shtyp download

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
SuperGirl
Fri Mar 21 2008, 03:33pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
zjermi njashtu si thote mondi, po ta ve tabelen qe del, dhe shtyp 'free'

shkodrani ne mergim nuk e di kush asht kengetari, po ka mundesi qe asht Hajro

me bahet qejfi qe ju kane pelqyBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Fri Mar 21 2008, 06:13pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
mu nuk me del asnji kod!
Back to top
SuperGirl
Fri Mar 21 2008, 09:29pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hmmmmmm nuk mund te paraqes fotot se si vazhdon sepse un e kam me premium dhe spo me del ajo free qe ju del juve....mondi nese ke mundesi pasyqroje me foto naqe

thnxBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Edmond-Cela
Sat Mar 22 2008, 11:38am
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
as mua nuk asht tu u hap faqja per momentin naqe. sa te hapet do e baj.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Edmond-Cela
Sat Mar 22 2008, 12:28pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
kur te hini ne linkun qe ka shkru supergirl. kjo faqe ka me ju dal. shtyp ku thot free

mandej ka me ju dal kjo faqe.

priteni deri sa tju del kjo faqja
dhe futeni kodin aty dhe shtyp download

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
SuperGirl
Sun Mar 23 2008, 12:05am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
flm mondi!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Mon Mar 24 2008, 02:29am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
shume flm mondi edhe ty super qe na e gjete kete link

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Mon Mar 24 2008, 10:28pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ska gja naq :-*Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
amelsina
Mon Jun 23 2008, 06:02pm
Registered Member #2016
Joined: Sun Jun 22 2008, 05:05pm

Posts: 46
por kur kena noi kerkese e coni ne email
ja un kom qejf ate sja di titullin,po ja po shkuj nja dy vargje
:kur jena bashke ne ta dy ,do t`na shikojne me zili ,dhe do ta`na thojne ne sy sa duhemi une ti,l la la la
do ma plotsoni ket deshir
ekom fiksim ket kenge
ja po ju jap ne i t`pucme
muuaahhhh

dhelpra ashet dinake,por... ai qe ze ate eshte me dinak
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2785 sec, 0.0591 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,107kB