Forums
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sun Apr 26 2009, 08:56pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Vajza seriozisht ,keta qeshin.Shife naqe kyt linkun se mos i kam ra ne te?:) trokit ketuBack to top
SuperGirl
Sun Apr 26 2009, 09:49pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
po mor mir ti je ne rregull. ajo asht kanga, e kendon bebe. vec se ket e kam gjet kahere
tesh du at kangen qe kam shpjegu nga faqja tjeter, nese e gjenBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Apr 27 2009, 08:02pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperG na jep ndonje clue se s'ma kap Topchanel:)Back to top
SuperGirl
Tue May 05 2009, 10:23pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
nuk harroj un

miri, coje antenen ktu: trokit ketu dhe ne ate nate, asht videoja 4, por qe mu nuk me hapet, shife kot mas te hapet ty

s'ke ca ban, 1 here po t'bi n'qafeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Wed May 06 2009, 09:10pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

nuk harroj un

miri, coje antenen ktu: trokit ketu dhe ne ate nate, asht videoja 4, por qe mu nuk me hapet, shife kot mas te hapet ty

s'ke ca ban, 1 here po t'bi n'qafeSuper e leviza antenen,videoja fillovi mas nja gjysme oret,punovi per nja 3 minuta mandej u blloku se s'levizi ma.Sorry:( A te kujtohet ndonje gja tjeter? Si e ka melodine refreni? T'kisha thane mi fishkullu po kam frike se s'ta po me del audio-ja:)
Back to top
star
Wed May 06 2009, 09:14pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
kerkoj kangen a kan uje ato burime.
Back to top
SuperGirl
Thu May 14 2009, 12:07am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

nuk harroj un

miri, coje antenen ktu: trokit ketu dhe ne ate nate, asht videoja 4, por qe mu nuk me hapet, shife kot mas te hapet ty

s'ke ca ban, 1 here po t'bi n'qafeSuper e leviza antenen,videoja fillovi mas nja gjysme oret,punovi per nja 3 minuta mandej u blloku se s'levizi ma.Sorry:( A te kujtohet ndonje gja tjeter? Si e ka melodine refreni? T'kisha thane mi fishkullu po kam frike se s'ta po me del audio-ja:)

lene lene...jam rast pa shpresaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
fabjani
Thu May 14 2009, 08:48am

Registered Member #2551
Joined: Sun Jan 11 2009, 04:31pm

Posts: 113
jo rast po prototip
Back to top
tonyvanart
Tue May 19 2009, 09:15pm

Registered Member #2848
Joined: Sat Apr 04 2009, 06:20pm

Posts: 2
Pershendetje te gjitheve...Un kerkoj Kenge Dasmash...dhe vallzimesh...Ku mund ti gjej? Faleminderit
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1975 sec, 0.0752 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,703kB