Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ca kenge po degjoni tani?
Go to page  1 2 3 ... 216 217 218
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodra
Sun May 20 2007, 08:27pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
laura pausini ..per mua ashte kengetarja ma ylle..

no comment......
Back to top
WORLD
Tue May 22 2007, 02:17pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
po degjoj nga dj tiesto dance with moon !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Thu May 31 2007, 07:34pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
bujarin me kangen e vllaznis ,e 4 here qe e degjoj rresht.....

no comment......
Back to top
WORLD
Sat Jun 02 2007, 09:23am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
po degjoj nga atb-let u go

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Sat Jun 02 2007, 10:10am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Syt e tu ... Federik Ndoci

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Albania
Sat Jun 02 2007, 10:16am
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Agim Molla. Moj qamile moj kodoshe


Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
WORLD
Sun Jun 03 2007, 09:41am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Zemrushi ka shkruar:

Agim Molla. Moj qamile moj kodoshehahahahahhahahaha ahahhahahhahahahhahahahahah a ahha haahhah ah ahahaahahahahahahahhahahahahahah loooool
e bukur .ndoshta ideja ma origjinale qe kam pa ketu lol

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sun Jun 03 2007, 09:42am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
po degjoj : yjet zbriten - denada ....ju prsh ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Albania
Wed Jun 06 2007, 05:43pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Rovena stefa - Adres pa emer
Pershendes vehten time
edhe ndonje Shpirtake :p
trokit ketu

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
SuperGirl
Wed Jun 06 2007, 06:27pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
No leaf clover - MetallicaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Wed Jun 06 2007, 07:27pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
RICHARD_CLAUDERMAN_love_story ju pershndes .........te tan ata qe jan hmmmmm IN LOVE ........

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Albania
Thu Jun 07 2007, 10:27am
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
kadenca: Kenga e Zagrepit
Jashaaaaaaaaaaaaaa

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
.: Deno :.
Thu Jun 07 2007, 02:58pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
TINGULLI 3NT FEAT. ELVANA GJATA - TE DY

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Fri Jun 08 2007, 02:39pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Zemrushi ka shkruar:

Agim Molla. Moj qamile moj kodoshe

ti u bash 100 vjec mar djal ..... sa mire ma kujtove .... u knaqa , edhe nji teke raki .... hopa ... sarahosh shkodran

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Sun Jun 10 2007, 07:37am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
30 ditet e Ramazanit - Vjoleta Zefi ( ka marr malli per ramazan me duket )

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Sun Jun 10 2007, 03:21pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
laura pausini andrea boceli vivo per lei

no comment......
Back to top
Albania
Sun Jun 10 2007, 04:22pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Afrim Muqiqi - Bolle Rrena Te Kan Fole
opaaaaaaaaaaa jashaaaaaaaaaaaaa
SsssssssssssSsssssssssssssssssssssss

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
WORLD
Sun Jun 10 2007, 04:40pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
sting - desert rose

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Albania
Sun Jun 10 2007, 04:42pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Eminem feat. Akon - Smack that

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Albania
Sun Jun 10 2007, 04:49pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Massari - Real Love te Pershendes ty -= (( Kafscett@ ))=-

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Kafscett@
Sun Jun 10 2007, 04:55pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Zemrushi ka shkruar:

Massari - Real Love te Pershendes ty -= (( Kafscett@ ))=-Flm Zemerush ne kete mom po e degjoj nga Y-tube

Iluzjone optike

Back to top
Albania
Sun Jun 10 2007, 05:26pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Knaqesi per mu

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Albania
Sun Jun 10 2007, 05:29pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
Lepa Brena - Dva dana
Pershendes vetem femnat
me kte kang te pa vdekshme

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Kafscett@
Sun Jun 10 2007, 05:38pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Per kenaqesine e vesheve te mi po degjoj Used ti love U e J.Legend

Iluzjone optike

Back to top
Albania
Mon Jun 11 2007, 10:31pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
para 20 minutash tu ardh per shpi
nigjova agim mollen live hahaha
cfare ndjesijet me nigju tan kte
BYLBYL kangetarit me te knaq zemren
spata kohe me hi se ishte ora 11:15 pm


Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 216 217 218  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4874 sec, 0.2057 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,061kB