Forums
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Mbreteresha
Wed May 11 2011, 01:57pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
SuperGirl ka shkruar:

Oh yeah..shije shije kjo dynja. gjithsesi un s'thash qe kanga ka ken keq krejt, thash qe cdo gja tjeter ka ken kot. kanga deri diku m'ka pelqy, t'ban efekt dashje pa dashje kur e ndin, prej zanit te fuqishem qe ka (lexo: te bertitunave)


e kishte tepru vedin me gur me xixa me marrina sic the edhe ti thojt ma zi se micate egra.... edhe ato gurt ne kry ihere malokshe krejt...por kanga ka ken e bukur.

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
lissandro
Wed May 11 2011, 01:59pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Besoj qe per ket do kishin votu patjeter edhe kendon bukur edhe simpatik (shamatoj)

trokit ketu

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Mbreteresha
Wed May 11 2011, 02:06pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
hahhahahahahahah sa bukur i mbaka duart

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Holly
Wed May 11 2011, 02:45pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Cila ashte ajo kengetare qe na ka prezantu ne eurovizion ? Me kan terbu te puna sot ...si kishin pelqy hiq.!

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Wed May 11 2011, 02:50pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
a-cat ka shkruar:

I tesh e degjova kangen. Krejt keq nuk keka si ma banen por jo ne nivelin e duhur! Pacim fat vitet e tjera.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
sunríse
Wed May 11 2011, 02:55pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
In love ka shkruar:


JU RAFT NJI PIKE EDHE IHERE NJATYNE QE SNA KANE FUT NE FINALE :d SE UNE JAM DASHURU ME KETE KENGE :X
Ca maj me i dhane vote ksaj,marre me ndi kush kja nuk kndon pa bertet zhgrrahet si me i pase hi dreqi ne fyt,mas me ia kuptu i fjale (me_nerva)
A ke pa mram zoten si bate,aty nuk shkon robi kush din me bertit ma shum po kanga besoj une!
Nuk e kam marr mundimin me harxhu i cent per te,me vjen keq se nuk arriti ne finale si Shqiptare si jena,gjithkush ka qef me pa vendin e vet mire e ma mire pa ja dhe per njat e kam dite se s'kena gja per terezi
Zoti e bafte mire ne te ardhmen,tapo dalin talente te reja se s'meti kush pa u ba kengtar anej


Think happy thoughts!

Back to top
::bud::
Wed May 11 2011, 04:15pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Mezi c'po pres me i pa ata 2 binjaket e qmendun tone (denim)
Back to top
::bud::
Wed May 11 2011, 04:16pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Holly ka shkruar:

Cila ashte ajo kengetare qe na ka prezantu ne eurovizion ? Me kan terbu te puna sot ...si kishin pelqy hiq.!


kopjo e PINK. veq me kopju dina.
Back to top
sunríse
Wed May 11 2011, 05:39pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
::bud:: ka shkruar:

Mezi c'po pres me i pa ata 2 binjaket e qmendun tone (denim)Bud,si kishin ba flokt pika i plast kur s'ka kush me i focus

Come on Jedward
Think happy thoughts!

Back to top
MiCoLjA
Thu May 19 2011, 09:07pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
grrrrrr per mu knon aj qe zani i del natyral prej gurrmazit ma mir me than prej krytit jo me i dal damart e qafs sa gishti dors pfff ma shum ka bertit se ka knu kanga munt te jete e bukur po interpretimi e veshja skenike kot krejt shyqyr qe svejn edhe nji kry tjeter me dal taman shqiponj me dy krena e para e dyta qa ka dasht me tregu me shqiponj e me tan at veshje qe asht shqipetare aaaa kyt e din tan pffff kot

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
❤Bambolina❤
Fri May 20 2011, 09:37am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
Kjo ka kendu qysh vogel ne shtepi,e ka pas passion qysh kur ka ken vogel me u ba kengtare dhe kendon bukur mu per vedi me pelqen shume si kengtare edhe pse e kam pas kojshi :d
Back to top
❤Bambolina❤
Fri May 20 2011, 09:43am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.8846 sec, 0.0861 of that for queries. DB queries: 50. Memory Usage: 2,800kB