Forums
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Tue May 10 2011, 11:56amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Doemos qe do ta shof edhe un... dhe do te jap sa ma shum vota qe kam mundsi.

Ec aty! Pamjet jane shum te bukra e vertet, po un kerkoj ma shum si duket.
Suksese Aurela.
Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 12:59pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
gjysfinalja e par, sonte

Poland: Magdalena Tul - Jestem
Norway: Stella Mwangi - Haba Haba
Albania: Aurela Gaçe - Feel The Passion
Armenia: Emmy - Boom Boom
Turkey: Yüksek Sadakat - Live It Up
Serbia: Nina - Čaroban
Russia: Alexej Vorobjov - Get You
Switzerland: Anna Rossinelli - In Love For A While
Georgia: Eldrine - One More Day
Finland: Paradise Oskar - Da Da Dam
Malta: Glen Vella - One Life
San Marino: Senit - Stand By
Croatia: Daria - Celebrate
Iceland: Sjonni's Friends - Coming Home
Hungary: Kati Wolf - What About My Dreams?
Portugal: Homens Da Luta - Luta É Alegria
Lithuania: Evelina Sašenko - C'est Ma Vie
Azerbaijan: Ell/Nikki - Running Scared
Greece: Loucas Yiorkas feat. Stereo Mike - Watch My Dance
Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 01:05pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
shpresjo te lidhi transmetimin e nates se sotme tek butoni blu ne toolbar.
Back to top
Guest2983928
Tue May 10 2011, 04:33pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Keep us updated please!
Back to top
SuperGirl
Tue May 10 2011, 06:00pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
::bud:: ka shkruar:

Doemos qe do ta shof edhe un... dhe do te jap sa ma shum vota qe kam mundsi.

Ec aty! Pamjet jane shum te bukra e vertet, po un kerkoj ma shum si duket.
Suksese Aurela.
Edhe un jam si ti ne ket aspekt bud. kerkoj ma shum!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 07:09pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
live tani

trokit ketu

[ Edited Tue May 10 2011, 08:32pm ]
Back to top
OLIVE OYL
Tue May 10 2011, 07:25pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
e pash***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
lissandro
Tue May 10 2011, 07:30pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Shum bukur ka kendu Aurela pa shofim keta te tjeret tani mbase ka edhe ma mire shpresoj qe jo .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 07:32pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
deri tash turqia armenia edhe serbia pun m.....
Back to top
Al Bundy
Tue May 10 2011, 08:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Serbia me volumin e televizorit 'off' nuk mu duk keq.Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 08:13pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
kurse un me kup te qilles e nuk ndiva za.
Back to top
lissandro
Tue May 10 2011, 08:24pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
per mu deri tash Aurela ,finlanda portugal dhe kroacia ,Pa me ba me ken shqiptaret si kaj kroatja alamet femnet (heq_kaple)

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 08:26pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Lisso nuk asht miss evropa sonte.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue May 10 2011, 08:38pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Oh no e paska dhane? Ktu nuk e japin deri naten tjeter nuk ka transmetim direkt.
A po ma ven kush kangen pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Jam gjynah ne fund te Botes e ktu, nuk e cajne menermethanen per Eurovizion

I care and I wish well!

Back to top
Gurabi
Tue May 10 2011, 08:43pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
a-cat ka shkruar:

Oh no e paska dhane? Ktu nuk e japin deri naten tjeter nuk ka transmetim direkt.
A po ma ven kush kangen pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Jam gjynah ne fund te Botes e ktu, nuk e cajne menermethanen per Eurovizion


trokit ketu \-v here u goo

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Tue May 10 2011, 08:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

... nuk e cajne menermethanen per EurovizionThey're smart.Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue May 10 2011, 08:47pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

... nuk e cajne menermethanen per EurovizionThey're smart.


Po une nuk jam (whistling)

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue May 10 2011, 08:49pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Gurabi ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Oh no e paska dhane? Ktu nuk e japin deri naten tjeter nuk ka transmetim direkt.
A po ma ven kush kangen pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Jam gjynah ne fund te Botes e ktu, nuk e cajne menermethanen per Eurovizion


trokit ketu \-v here u goo


Shenks Quks but deshta me e pa ne Eruovizion interpretimin

I care and I wish well!

Back to top
OLIVE OYL
Tue May 10 2011, 08:55pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Miri74 ka shkruar:

Serbia me volumin e televizorit 'off' nuk mu duk keq.


::bud:: ka shkruar:

kurse un me kup te qilles e nuk ndiva za.
Jam tuj qesh me lot me tmadhe si e marr me ita dy komente hahahahahahahahahah***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Tue May 10 2011, 08:56pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
lissandro ka shkruar:

per mu deri tash Aurela ,finlanda portugal dhe kroacia ,Pa me ba me ken shqiptaret si kaj kroatja alamet femnet (heq_kaple)Un po permendi edhe Georgin po desht me mi dhan flokt aja kangtarja hahahah

***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Tue May 10 2011, 08:56pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

... nuk e cajne menermethanen per EurovizionThey're smart.


Po une nuk jam (whistling)A-cat e kuptoj qe ke qejf mi pa po per shije personale festival ma 'boring' nuk mundet me pas.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue May 10 2011, 08:58pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

... nuk e cajne menermethanen per EurovizionThey're smart.


Po une nuk jam (whistling)A-cat e kuptoj qe ke qejf mi pa po per shije personale festival ma 'boring' nuk mundet me pas.Mirush, nje shije kena ashtu mendoj edhe une po asht si dicka qe s'mundesh me u ndale tu e pa jo per mire po per cudi hahhahaaaaaaaa ps Shqiperine kam qefe me e pa me pasion ne fakt


I care and I wish well!

Back to top
lissandro
Tue May 10 2011, 09:12pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Ngushllime antar nuk arritem qe te ecim me tej :-?

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
OLIVE OYL
Tue May 10 2011, 09:18pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
oh nooo hajt shndetja jon ishallaaaa na pacin marr te keqen hahahaha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Tue May 10 2011, 09:22pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
I knew it..Aurela nuk kendon po bertet. plus qe look-u sme pelqeu hic. anoreksike me floke te kuqe e thonj 10 cm t'gjate psss. ngushelllime.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3435 sec, 0.0934 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,089kB