Forums
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Mon May 09 2011, 09:36pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533


Aurela Gaçe

Feel The Passion

Feel my heart Feel the words beat low
I sing my song and the eco flows
And wherever I go
I just want you to know
You’r the blood in my veins
and the love in my soul

You are my ware rippling in the sea
You drive my tears and you make me grieve
But wherever I go
I just want you to know
Oh sweet song of mine
Ehhh…
I’m like an eagle in the open sky
I will never land I’m flying high

Chorus

Let me share my song with you
Just feel the passion
Love the message shining through
A chain reaction
It brings my haven down to earth
And this is why
It drives me mad but it gives me life
I’m free to fly
Ehhh…

And when I feel that I thirst for you
I’ll dab my lips with your morning dew
But wherever I go
I just want you to know
Sweet song live forever
And I’ll live with you

[ Edited Mon May 09 2011, 09:46pm ]
Back to top
::bud::
Mon May 09 2011, 09:37pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
texti pa rritem, shum i varfen. pssss.... marre me marr pjes. (girl_haha)
pse e ndiva kyt kang!!!! filloj me ra shi.

[ Edited Mon May 09 2011, 09:41pm ]
Back to top
lissandro
Mon May 09 2011, 09:39pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Nuk punon linku bud !

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Al Bundy
Mon May 09 2011, 09:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

texti pa rritem, shum i varfen. pssss.... marre me marr pjes. (girl_haha)
pse e ndiva kyt kang!!!! filloj me ra shi.Breshen knej ka une..Back to top
Mbreteresha
Mon May 09 2011, 09:42pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
bud 2011 kanga super mpelqen shume

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Mon May 09 2011, 09:46pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
In love ka shkruar:

bud 2011 kanga super mpelqen shume


ups me paska mete ora (wacko)
Back to top
~*Christel*~
Mon May 09 2011, 09:50pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
si me ken tu kendu kang labe ne anglisht...pa fe shijet me duket! S'ka melodi! Nejse, suksese se kangetarja asht e mire
Back to top
Mbreteresha
Mon May 09 2011, 09:50pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
(yes) gjana qe ndodhin (haha)

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Mon May 09 2011, 09:53pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
~*Christel*~ ka shkruar:

si me ken tu kendu kang labe ne anglisht...pa fe shijet me duket! S'ka melodi! Nejse, suksese se kangetarja asht e mire


ta po e shihniiiiiiiiiiiiiiiiiii si kena me xen nje vend te ngrohte ahahahah,,ishalla ju shoh tu ba komente masanej (aggressive)

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Mon May 09 2011, 09:53pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Miri74 ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

texti pa rritem, shum i varfen. pssss.... marre me marr pjes. (girl_haha)
pse e ndiva kyt kang!!!! filloj me ra shi.Breshen knej ka une..


(rrufe)

Back to top
lissandro
Mon May 09 2011, 09:55pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Mu po me pelqen shum ishtu edhe gjermanja vjet pse kishte nje akcent te vecant dhe te lezetcem dhe fitoj .....
ec aty labe tu befsha kurban

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Mon May 09 2011, 09:56pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
~*Christel*~ ka shkruar:

si me ken tu kendu kang labe ne anglisht...pa fe shijet me duket! S'ka melodi! Nejse, suksese se kangetarja asht e mire


kangtarja e mire po kaq keq kena mete ?

Taman thote In love nje vend te ngroht kena me xane (dance_)
Back to top
lissandro
Mon May 09 2011, 10:00pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Labet e kan muziken me te bukur se na (heq_kaple)

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
::bud::
Mon May 09 2011, 10:02pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Back to top
Mbreteresha
Mon May 09 2011, 10:05pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
::bud:: ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

si me ken tu kendu kang labe ne anglisht...pa fe shijet me duket! S'ka melodi! Nejse, suksese se kangetarja asht e mire


kangtarja e mire po kaq keq kena mete ?

Taman thote In love nje vend te ngroht kena me xane (dance_)


(unsure)let me share my song with you opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Mon May 09 2011, 10:06pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
PINK.
Back to top
Mbreteresha
Mon May 09 2011, 10:13pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
videokplipi :x shqiponja gjthc perfecte po ce dini ju

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
~*Christel*~
Mon May 09 2011, 10:16pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
In love ka shkruar:

videokplipi :x shqiponja gjthc perfecte po ce dini ju


Ura e mesit ne sfond...tan merit e saj ka me ken nqs xajm ndonji vend te ngrohte hahah
Back to top
Mbreteresha
Mon May 09 2011, 10:18pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
~*Christel*~ ka shkruar:

In love ka shkruar:

videokplipi :x shqiponja gjthc perfecte po ce dini ju


Ura e mesit ne sfond...tan merit e saj ka me ken nqs xajm ndonji vend te ngrohte hahah


thashe spo e permendi se po ma xen nfyt ceni,,a e shihni si ka shkelqy aj vend hahahah :x

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 09:18amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
In love ka shkruar:

videokplipi :x shqiponja gjthc perfecte po ce dini ju


Jena ba ma zi se kosovaret

nuk gjehet nje karakteristike tjeter?

Asnje nga shtete nuk vesh ngjyrat e flamurit. (y)

[ Edited Tue May 10 2011, 09:18am ]
Back to top
Mbreteresha
Tue May 10 2011, 09:32am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
::bud:: ka shkruar:

In love ka shkruar:

videokplipi :x shqiponja gjthc perfecte po ce dini ju


Jena ba ma zi se kosovaret

nuk gjehet nje karakteristike tjeter?

Asnje nga shtete nuk vesh ngjyrat e flamurit. (y)


ita tdyja jane kryesore mar paraqitja skenike masanej kenga,po ne ket rast kenga eshte hata,,,jemi drejt vendit te ngrohte (mbi_re)

[ Edited Tue May 10 2011, 09:33am ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 09:39amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
In love ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

In love ka shkruar:

videokplipi :x shqiponja gjthc perfecte po ce dini ju


Ura e mesit ne sfond...tan merit e saj ka me ken nqs xajm ndonji vend te ngrohte hahah


thashe spo e permendi se po ma xen nfyt ceni,,a e shihni si ka shkelqy aj vend hahahah :xkot skan qite edhe uren e re te bunes. Vidjoja prap me qualitet ma te dobet sbahet, as animatoret nuk kan aq kualitet editimi.
...cheep cheep cheep!!! made in china type of thing
Back to top
::bud::
Tue May 10 2011, 09:43amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
In love ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

In love ka shkruar:

videokplipi :x shqiponja gjthc perfecte po ce dini ju


Jena ba ma zi se kosovaret

nuk gjehet nje karakteristike tjeter?

Asnje nga shtete nuk vesh ngjyrat e flamurit. (y)


ita tdyja jane kryesore mar paraqitja skenike masanej kenga,po ne ket rast kenga eshte hata,,,jemi drejt vendit te ngrohte (mbi_re)paraqitja dhe estetika ska randsi hiq, edhe me xhele fitohet, per mendimin tem sidomos ne eurovizjon.
Qdo gja varet nga vendet fqinje dhe nga inovimi apo e reja.

Back to top
Mbreteresha
Tue May 10 2011, 09:46am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
(shamat)

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue May 10 2011, 10:53am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Aurela ka pasion dhe e transmeton shume bukur nepermjet interpretimeve te saj. Ka za te forte dhe origjinal. Kto jane dy prej shanseve qe kena me na votu kush. Kush njeh talent te vertete, e voton.
Vendet fqinje, nuk e cajne menermethanen per ne dhe s'besoj se kane me na dhane vota po mire kishte kene meqe shumica jane emigrante, le te votojne per Shqiperine kete rralle.
Sa per video clip, me pelqen ideja e shpalosjes se bukurive te vendit tone nepermjet synit te "Shqiponjes" simbolit te kombit tone. Tash normal qe cilesia nuk asht perfekt po ne krahasim me te kalumen, mjaft mire dhe me la mbresa. Me pelqeu qe Shqiponja fluturoi mbi Shkodren tone e vecanti, Uren e Mesit.
Good luck e fingerss crossed. Une do ta shoh me deshire dhe shprese kete rralle se kena kengetare te mrekullueshme plot pasion e talent te rralle.
Rrespekt a-cat

I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2799 sec, 0.0676 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,059kB