Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Festivali i Sanremos - Cila kenge fiton?
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 12:39am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

Vecchionime pelqej shume se kam njek sanrremon ..po kenga nicee

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 12:40am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

ROBERTO VECCHIONIi ke ra si qorri shejit

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 12:42am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
HAHAHA MAS TVIN KEQ PO NUK KE VESH PER MUZIK GURABI


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 12:43am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

HAHAHA MAS TVIN KEQ PO NUK KE VESH PER MUZIK GURABI


]\


Skam jaaaa ke ti per ne =ve

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 12:46am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

HAHAHA MAS TVIN KEQ PO NUK KE VESH PER MUZIK GURABI


]\


Skam jaaaa ke ti per ne =ve


hajt ska gja ,NJI PER FORUM DUHET ,nuk duhen ma shume


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 12:51am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

HAHAHA MAS TVIN KEQ PO NUK KE VESH PER MUZIK GURABI


]\


Skam jaaaa ke ti per ne =ve


hajt ska gja ,NJI PER FORUM DUHET ,nuk duhen ma shumepo me knu a knon apo vesh vesh me ni


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
SuperGirl
Sun Feb 20 2011, 12:56am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ahahhahahhaahahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 12:57am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

HAHAHA MAS TVIN KEQ PO NUK KE VESH PER MUZIK GURABI


Skam jaaaa ke ti per ne =ve


hajt ska gja ,NJI PER FORUM DUHET ,nuk duhen ma shumepo me knu a knon apo vesh vesh me ni


po tash mundohem kajher.

po ti kur po mson me ba njej gja?


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 01:01am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

HAHAHA MAS TVIN KEQ PO NUK KE VESH PER MUZIK GURABI


Skam jaaaa ke ti per ne =ve


hajt ska gja ,NJI PER FORUM DUHET ,nuk duhen ma shumepo me knu a knon apo vesh vesh me ni


po tash mundohem kajher.

po ti kur po mson me ba njej gja?
kur te mesosh me ba qa kam mesu une ... kam me mesu me knu

( me ba djem ) loooooool


[ Edited Sun Feb 20 2011, 01:02am ]

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 01:02am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

HAHAHA MAS TVIN KEQ PO NUK KE VESH PER MUZIK GURABI


Skam jaaaa ke ti per ne =ve


hajt ska gja ,NJI PER FORUM DUHET ,nuk duhen ma shumepo me knu a knon apo vesh vesh me ni


po tash mundohem kajher.

po ti kur po mson me ba njej gja?
kur te meshos me ba qa kam mesu une kam mesu me kno

( me ba djem ) looooooolnuk i ke ba vetem maj hahahaha :p

thash se qa ke msu me ba ffpp


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 01:03am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
a po nuk e numron burrin ?


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 01:04am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

a po nuk e numron burrin ?
pse a ka ba vaki me le burrat a:D


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 01:05am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
se harrova na knaqi sanrremoja a maroj a

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 01:06am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

a po nuk e numron burrin ?
pse a ka ba vaki me le burrat a:De din ti mire ça bajne burrat :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 01:07am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

a po nuk e numron burrin ?
pse a ka ba vaki me le burrat a:De din ti mire ça bajne burrat :d


pa pa di qa ban i jemi mrekullina

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 01:09am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

a po nuk e numron burrin ?


pse a ka ba vaki me le burrat a:De din ti mire ça bajne burrat :d


pa pa di qa ban i jemi mrekullina


mrekullina edhe e harrova e nuk e fute n'liste ???


hajt mire - mire :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 01:11am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
mas me permallo tesh se malliiiiiiiiiiiiii


chiamimi ancora amore

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 01:14am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
ifije za e paske maj :p

ça t'baka malli me knu maj hahahah :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Gurabi
Sun Feb 20 2011, 01:15am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
LUPEN ka shkruar:

ifije za e paske maj :p

ça t'baka malli me knu maj hahahah :d

hajt se ke knu para meje


dy dele dy dele 300 pare sssssssssssssssss:P

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 01:17am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
hahaha mire une deleve
po ti kujt i knan ,dashave aa


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
babo
Sun Feb 20 2011, 08:05pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
LUPEN ka shkruar:

Vecchioni

bravo lupen

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Sun Feb 20 2011, 08:07pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
e kam edhe interist
Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 08:08pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
mram e mora vesht qe ishte interiste , hajt ska gja. nessuno è perfetto :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2947 sec, 0.0952 of that for queries. DB queries: 58. Memory Usage: 3,028kB