Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Ultra-Shkodrane
Wed Jan 12 2011, 11:24pm
Registered Member #3169
Joined: Sat Jul 18 2009, 05:40pm

Posts: 106
Mu m'pelqej shum kangt e gabelve apo magjypve kur knojn, edhe bujar Qamili si talent tuj kendu ne pazar te vjeter asht zbulu.
Ca mendoni ju a duhet me mshtet muziken dhe talentet e magjypve te shkodres.
Back to top
guest
Thu Jan 13 2011, 09:12pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
sa pash temen u pergatita me pru kang gabelsh tallava a cfare i thojn, por tesh qe lexova permbajtjen e shkrimit e lashe se po me duket se e paske pas seriozisht. tesh po tham shum mir ke ba qe e ke hap ket teme se jane gabelizu po te thush shumica e shqiptarve

[ Edited Thu Jan 13 2011, 09:13pm ]


Back to top
::bud::
Fri Jan 14 2011, 12:54pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
po me ban pershtypje me kyt komentin e gabelizimit te shumices se shqiptarve.

Nga aspekti tjeter i temes. Muzika dhe talentet ngado qe te jene duhen mbeshtet.

Pse jo mos te bijm edhe kange ketu. Ato jane pjese e shkodres, pavarsisht se jane si te perjashtuar totalisht nga shoqeria.
Back to top
MiCoLjA
Fri Jan 14 2011, 01:00pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
iksaj kang ja kam pas xjerr vojin diten qe jam martu tham se hin te kangt e e gabelve :d


Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Ultra-Shkodrane
Sun May 15 2011, 07:54pm
Registered Member #3169
Joined: Sat Jul 18 2009, 05:40pm

Posts: 106
Back to top
Ultra-Shkodrane
Sun May 15 2011, 07:56pm
Registered Member #3169
Joined: Sat Jul 18 2009, 05:40pm

Posts: 106
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.7998 sec, 0.0873 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,610kB