Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Rryma Muzikore Me e Preferuara E Juja Cila Asht ?!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Vaskja
Wed Jan 02 2008, 02:22am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
une besoj se skam komnte me dhan per sa i perket rrymes se muzikes qe ndigjoj boll avatari flet..........


Back to top
SHKoDRaNi-1
Sun Jan 20 2008, 02:16pm
DeM BaBa DeMsH

Registered Member #940
Joined: Tue Jun 12 2007, 12:03pm

Posts: 40
clasike R&B techno kto me shum.. edhe tjerat nga pak

Vdekja Demton Rende Shendetin

Back to top
amelsina
Wed Jul 09 2008, 05:06pm
Registered Member #2016
Joined: Sun Jun 22 2008, 05:05pm

Posts: 46
klasike,orkestrale,e lehte,popullore(shqiptare dhe greke)
sa per sundtracks
shchindler`s list
the pianodhelpra ashet dinake,por... ai qe ze ate eshte me dinak
Back to top
~*Christel*~
Wed Jul 09 2008, 05:12pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
ne pergjithesi nuk i baj naze muzikes,mjafton te mas jete metal,rap e rnb se tjerat i nigjaj tana
Te preferum nuk kam,,,,,i kam tan njisoj
Back to top
scutari82
Wed Jul 09 2008, 05:17pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
amelsina ka shkruar:

klasike,orkestrale,e lehte,popullore(shqiptare dhe greke)
sa per sundtracks
shchindler`s list
the piano
amelcina nuk e kisha nigju najhere as filmin nuk e kam pa
trokit ketu
Back to top
Meli
Fri Dec 05 2008, 09:09pm

Registered Member #2483
Joined: Thu Nov 27 2008, 05:46pm

Posts: 379
RAP me pelqen shume

A person can be lonely even if [he] is loved by many people, because [he] is still not the 'one and only' to anyone."

Back to top
babo
Fri Dec 05 2008, 09:17pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
e lehte me pelqen, edhe te tjera po kjo kryesisht
edhe kange te vjetra gjithashtu

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
jimm
Fri Dec 05 2008, 11:02pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
un i nigjoj tana rrymat. clasic,jazz,alternative,rock, heavy,
muzik filmash,te lehta, popullore, po te preferum kam muziken rock
Back to top
Meli
Fri Dec 26 2008, 09:51pm

Registered Member #2483
Joined: Thu Nov 27 2008, 05:46pm

Posts: 379
edhe house nigjoj kajhere

A person can be lonely even if [he] is loved by many people, because [he] is still not the 'one and only' to anyone."

Back to top
:::ShkoderZemer
Mon Jan 12 2009, 01:20pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Me e preferumja per mu eshte muzika popullore shqiptare, kjo me jep nje hov qe zgjate tane diten, degjoj edhe jazz edhe eurodance

[ Edited Mon Jan 12 2009, 01:22pm ]

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
dj-bledi
Thu Jan 22 2009, 02:41pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Rryma jeme e preferume esht Muzika dmth permban tana rrymat mren..
Back to top
drilona
Thu Jun 18 2009, 12:52pm

Registered Member #2712
Joined: Mon Mar 02 2009, 03:56pm

Posts: 288
popullore e ska tjeter
Back to top
Dergutsiani
Wed Jul 22 2009, 07:28pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
opaa popullore nuk ka tjeter pervec popullores

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2267 sec, 0.0841 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,862kB