Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Rryma Muzikore Me e Preferuara E Juja Cila Asht ?!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Ermali-FBI
Sat May 19 2007, 08:33pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
Un Pervedi Nigjaj METAL (Heavy & Black ) :@
Back to top
WORLD
Tue Aug 21 2007, 10:43am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
house,dance,trance por dhe te lehta nuk mes mrama , pak nga tana

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Aug 21 2007, 04:17pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
pak nga te tana por ma shume metal, rock, house, trance, techno, tribal...edhe kange popullore nder dasma...hahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
babo
Wed Oct 17 2007, 02:23pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
shkodrane/ te lehta

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
L - N
Fri Nov 23 2007, 03:15pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Ma te zgjedhunat per mu jane Opera dhe Classical por edhe ka pak Old Crooners dhe tetana tjerat pa perjashtim kur me duhet per hater te shoqnis dhe familjes por jam rrite me Idolat e hard rock e heavy metal.

[ Edited Fri Nov 23 2007, 07:58pm ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
zjermi
Fri Nov 23 2007, 04:17pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
me pelqejne ne pergjithesi te gjitha llojet e muzikes dhe degjoj prej tanave, por grupet mija te preferume anojne nga rocku dhe metali. QUEEN psh jane te preferumit e mi


ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Rabije
Sat Nov 24 2007, 05:45am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Edhe un si ky siper po te preferum kam
Scorpions/Guns n roses/Metallica/Nirvan....ka edhe shum tjer qe me pelqejn shum, po kta 4 i mbaj pak ma me hater

p.s the show must go on asht klas zjermi

[ Edited Sat Nov 24 2007, 05:46am ]

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
scutari82
Tue Dec 25 2007, 10:02pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
un per vedi nigjoj gjithcka pa varet shume se ku jam edhe se si asht my mood ( se nuk pa me vjen fjala shqip) pa per momentin tu nigju shume elvis presley, beatles,beach boys dmth happy music se kam nevoje per te
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Dec 26 2007, 04:54pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
scutari paske shku shume mrapa ne kohe per muzike... beach boys vec nuk mi kanda ato tjeret po...

une per vedi kam ken 1 periudhe kohet qe fillova tuj ndigju kta Barry White, Al Green, James Brown etj qe s'po me kujtohen emrat... po Al Green e kam qejf shume si kangtar sidomos kur duhet me e ba ambientin romantik... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
scutari82
Wed Dec 26 2007, 07:35pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
ma e bukur asht muzika e asaj kohes se kja zhurma qe bajne tash ma si the ti a krahasohet 50 lekshi me james brown apo me rey charles shkodran nyc kot desha me e pyt a te pelqejn sountacks mu me pelqejne shume edhe ma e preferumja asht i fundit e mohicaneve nuk e di a e ke nigju
Back to top
belgium
Wed Dec 26 2007, 11:14pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
scutari82 ka shkruar:

ma e bukur asht muzika e asaj kohes se kja zhurma qe bajne tash ma si the ti a krahasohet 50 lekshi me james brown apo me rey charles shkodran nyc kot desha me e pyt a te pelqejn sountacks mu me pelqejne shume edhe ma e preferumja asht i fundit e mohicaneve nuk e di a e ke nigju

hahahahahaha a krahasohet 50lekshi(50 cent)hahahaha e fort kjo......
me pelqejne shum:JON BON JOVI-GRUPI EUROPE-dikur me kengen e fuqishme qe ndroi kufijte GO WEST te pet shop boys.ndersa ne metalica,guns n roses,nirvana jan te pavdekshme.
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Dec 27 2007, 03:06pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
scutari82 ka shkruar:

ma e bukur asht muzika e asaj kohes se kja zhurma qe bajne tash ma si the ti a krahasohet 50 lekshi me james brown apo me rey charles shkodran nyc kot desha me e pyt a te pelqejn sountacks mu me pelqejne shume edhe ma e preferumja asht i fundit e mohicaneve nuk e di a e ke nigjuhahahahhahahahahaha... 50 lekshi... hahahahahahha....

persa i perket soundrack te i fundit i mohicanve, ajo asht nje nder soundtracks ma te preferume t emija... ma con mishin kokerr sa her qe e ndij ate soundtrack...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
babo
Thu Dec 27 2007, 03:43pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
edhe soundtrack i gladiatori

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Dec 27 2007, 04:38pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
tesh ate se mbaj mend... ma kndo i fije... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
scutari82
Thu Dec 27 2007, 06:01pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
gaucho5 ka shkruar:

edhe soundtrack i gladiatori


edhe aja ashty fantastike i kam hedh ne cd te tana gladitor, i fundit i mohicaneve ,brave heart,desperad0 edhe godfather sa here i nij me cohet mishi kokerr e hupi krejt tapa i bij nesh nakuj me makin naj dite mas m'dalin kush para
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Dec 27 2007, 06:30pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahahahha... keke i rrezikshem ti mor bab kur ndike soundtracks... hahahahahhahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
scutari82
Fri Dec 28 2007, 06:25am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
edhe prej rrymes alternative me pelqejne da kange psh prej system of a down, korn,pod,ose albumi i 2000 prej ramstein qe asht krejt albumi klas edhe kush din gjermanisht te shkojne e ta marrin njat album se asht fantashumstik
Back to top
belgium
Fri Dec 28 2007, 06:30am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
mu me pelqen edhe rryma elektike hahahahahahaha
Back to top
zjermi
Fri Dec 28 2007, 06:35am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
simpati kam edhe per rrymen e dajlanit, se per rrymen e drinit mos e pyt

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
belgium
Fri Dec 28 2007, 06:38am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
hahahahahaha edhe rrymat me ajer te nxehte (shiroku) me pelqen hahahaha se ban zabulline
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 28 2007, 05:05pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahhahahaha... tan rryma te bukra kekan... marshalla... hahahahha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
scutari82
Fri Dec 28 2007, 05:15pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
ik ma se tash ja keni fut kot prit se pa thrras presorin e gjeografis
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Dec 28 2007, 06:43pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahaha... per sa te vijn presori gjeografise ka marr fund rryma... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
scutari82
Sat Dec 29 2007, 06:26am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
un kam qejf shume me nigju kange me cifteli edhe me lahute m'bajne me u ni taman shqiptar
Back to top
belgium
Sat Dec 29 2007, 09:21am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
un kam qejf me ndi tinguj me xhygyma e me nalla hahahahahahaha
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3025 sec, 0.0839 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,066kB